Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi a tagdíj a Fidelitasban?

Mennyi a tagdíj a Fidelitasban?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, ártól függetlenül csatlakozom jövő évben. (Beadom a két ajánló aláírásával ellátott jelentkezési lapot.)

Az ellenzékisek, illetve a Jobbik/Jobbik-IT tagok kíméljenek a megtérítésemmel és "jobb útra terelésemmel".

Az Orbán-t szidó megnyílvánulásokra nem vagyok kíváncsi. Láttam már eleget. Arra sem, hogy nem érdemes csatlakoznom a Fidelitasba.


Teljes mértékben átgondoltam. Jövőre érem el azt a kort, amitől csatlakozni lehet, ezért jelentkezem csak jövőre.


A normális válaszokat előre is köszönöm.

Szép napot~



2018. szept. 16. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Hajrá, kell a Hitlerjugend utánpótlás :D


Ha ártól függetlenül csatlakozni akarsz, akkor nem mindegy mennyi a tagdíj? :D

2018. szept. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Minden alapszervezete magának határozza meg.
2018. szept. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

"Teljes mértékben átgondoltam."

Efelől kétségeim vannak. Még arra sem gondoltál, hogy közvetlenül tőlük kérdezd meg, mennyi a tagdíj, inkább egy másokhoz tartozó weboldalon érdeklődsz, hátha tudja valaki véletlenül. Ha pedig nem számít, mennyi a tagdíj, mert már eldöntötted, hogy csatlakozol, akkor meg minek a kérdés? Ha az egészet is csak ennyire gondoltad át, nem biztos, hogy jó döntést hozol.

2018. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
helyes! azt ugye tudud hogy van analis beavato szertartas?
2018. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3 kedves válaszoló. Mivel személyesen egy tagot sem ismerek egyenlőre, így közvetlenül elég nehéz lenne megkérdezni bárkitől. Valamint mint már mondtam átgondoltam. Az itteni polgármester, illetve helyi Fidesz elnök is támogat. Az ő segítségükkel szerzem meg jövő évben a két ajánló aláírását. Már tervek is vannak, hogy mi lesz a következő lépés amint elfogadták a jelentkezésem. Már nagyon rég óta tudom, hogy politikai pályán szeretnék elhelyezkedni a jövőben; jogi egyetemen fogok végezni.


Továbbra is várom az értelmes válaszokat.


Az olyan válaszokra, mint például a #4 hozzáfűzése nem reagálok. Köszönöm.

2018. szept. 16. 13:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel személyesen egy tagot sem ismerek egyenlőre, így közvetlenül elég nehéz lenne megkérdezni bárkitől"

De ha felmész a fidelitas honlapjára, a Kapcsolat menüpont alatt bármit kérdezhetsz a megadott elérhetőségeken. Ha pedig utánanéztél, akkor biztosan tudod, hogyan lehet elérni a helyi alapszervezetet, nem kell alapból ismerned senkit.

2018. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Éljenek a fideszes ifjak, akik még egy levelet se tudnak megírni, hogy ezt megkérdeznék a saját honlapon. Na belőlük lesz a jövő fideszes nemzedéke, jó irányban haladunk, anyám borogass... :D
2018. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

[link]


Ne aggódj, ha több eszed van mint egy szobanövénynek, fel fognak venni. :D

2018. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
#8 Pont, hogy nem.
2018. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#6 a honlapot sajnos semmilyen eszközről nem tudom elérni. Egyáltalán nem tölti be. Viszont a többi elérhetőséget valóban tudom/ismerem. Nos, az egy másik kérdés, hogy miért nem ott kérdeztem meg. Igazából az érdekelt, hogy itt kapok-e normális válaszokat. De ha egy idő után sem jutok ezzel a kérdéssel semmire valószínű, hogy megkeresem őket kérdésemmel.
2018. szept. 16. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!