Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most boldogok vagytok, hogy a...

Most boldogok vagytok, hogy a Sargentini jelentést megszavazták?

2018. szept. 12. 20:25
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
60%

#29

Tehát legalább 31 éve elmentél, magyarul is már csak nyögvenyelősen tudsz, haza se látogatsz, de otromba jelzőkkel minősítesz egy uniós képviselőt úgy, hogy fingod sincs az egészről és láthatóan a magyar magyarok is többségében úgy gondolják, hogy legalább részben igaza van a képviselőasszonynak.

Gratulálok! Enjoy your solarpanels.

2018. szept. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%
nekem jo ez a magyar igy ahogy en beszelem, foleg azert mert amikor nem tud valaki erveket felhozni egy temaban akkor vagy a helyesirasba vagy hasonlo rendkivul fontos dolgokba szokott belekotni . mint pl. te is most. en az angol nyelvu RT csatornan neztem amikor Sargentini beszelt meg azt is amikor az Orban beszelt. sot tegnap a Sophie Sevarnadze keszitette riportot is lattam a Szijjartoval. a 7 es cikkely ugyse lesz megszavazva mert lesznek akik megvetozzak boven. egyebkent az uj unios valasztasokon ezt az ostoba tyukot ugy fogjak kirugni hogy zugva szall le valahol ahogy erdemli. En nem vagyok semmilyen szimpatizans de ha ott elnek tuti hogy erre a kormanyra szavaznek ujbol. barmit csinalnak meg mindig jobb mintha az emberiseg selejtjet raszabaditana az orszagra. ezek muszlimok es egyeb szegeny migransok a fold szegyenei. genetikai selejt az egesz egymas testvereiet anyjat apjat hasznaljak sexualisan, 8 eves gyereklanyokat "vesznek felesegul". ezek nem emberek ezt meg egy allat is kikerne maganak.
2018. szept. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
60%

"foleg azert mert amikor nem tud valaki erveket felhozni"

"uj unios valasztasokon ezt az ostoba tyukot ugy fogjak kirugni hogy zugva szall le valahol ahogy erdemli"

"emberiseg selejtjet raszabaditana az országra" "genetikai selejt"



Nézz egy kicsit tükörbe öreg. Ha nincs tükröd, a napelem is megteszi.

Az milyen érv, amikor bunkó módjára beszélsz egy uniós politikusról vagy más emberekről ilyen aljadék stílusban? Tudod a stílus teszi az embert.


"de ha ott elnek tuti hogy erre a kormanyra szavaznek ujbol"

Még szerencse, hogy nem vagy itt. Ilyen alja emberekre se Európának, se Magyarországnak nincs szüksége. Jó helyen vannak máshol.

2018. szept. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%
a tiszteletre melto holland politikusnorol nemcsak nekem van lesujto velememyem. vannak bizonyos csoportok (nepcsoportok vagy nevezd ahogy akarod) sajnos Mo is akik az en szememben nem egyenertekuek pl. a feherekkel. nekem jogom van ehhez a velemenyhez es ahhoz is hogy tavoltartsam magam toluk. igen, ez rasszista szemlelet nem vagyok vele egyedul szerencsere.
2018. szept. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

"jogom van ehhez a véleményhez"

Majd akkor lesz jogod, ha mi európaiak is odamegyünk és beleszólunk az ottani belpolitikába. De addig egy náci diszidens maradjon csöndbe, senki sem kíváncsi az alig érthető makogására.

2018. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!