Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most boldogok vagytok, hogy a...

Most boldogok vagytok, hogy a Sargentini jelentést megszavazták?

2018. szept. 12. 20:25
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
79%

"Hát negyvennyolc tartozkodás volt és

azokat nem számolták bele (különben nem lenne meg

a kétharmad)"

Mivel ilyen a jogrend. Nem azért nem számolták bele, hogy jól kicsesszenek a fidesszel, hanem azért, mert sosem szokták.


Egyébként 64%-kal még mindig jobb arány a 2/3-ad, mint 48%-kal.

2018. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
78%

Boldog akkor lennék, ha Orbán agyáig eljutna a lényeg. Erre azonban minimális esély sem mutatkozik.

Le se szarja, hogy Magyarországon lassan, de biztosan kiteljesedik az autokrácia. Miért is tenné, ő hozta létre. Nem véletlenül, hanem szánt szándékkal.

Az a demagóg mártírszöveg, amit előadott védőbeszéd helyett, világossá fette, hogy Orbán egy dolgot szeret csupán: a hatalmat.

Aki tudatosan elsiklik 14 téma felett és csak a migránsozásból áll a napja, az magasról tesz a hazájära. Undorító, az az álszentség, ahogy igyekszik ezt a jelebtést a hazája elleni támadásnak beállítani. Igen, ebből a szarból ránk is fröccsen majd. Miatta. Hogy ez ennyire nem érdekli és ebből is csak politikai tőkét kovácsolna, Napnál is világosabban mutatja, hogy Orbán nem a hazáját, hanem a hatalmat választotta.

2018. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
65%
Boldog akkor lennék, ha az itthoniaknak is leesne, hogy mekkora egy féreg ez az orbáni maffia.
2018. szept. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
en is boldog vagyok.a Sargentini nem izgat meg Mo sem mert itt Australiaban meg a tv sem mondta be csak az egyik fizetocsatorna ahol az europai politikaval foglalkoznak kb 1,5 percben foglalkozott az uggyel. de boldognak az vagyok mert tegnapelott szereltek fel a hazunkra a teljes napelem ellatast ami azt jelenti hogy nemcsak nem fogok fizetni a villanyert hanem amit visszatermelek azert NEKEM fizetnek. szoval ezert vagyok boldog, a holland no meg egy ostoba fiastyuk es semmifele megszavazasa nem lesz a 7 es cikkelynek. Na "ugorgyunk" mondta a bacsi Nyilas Misi torteneteben.
2018. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
65%

#24

Kezet fel, aki értette ezt a hozzászólást.

2018. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó! Ha jól hámoztam ki, emberünk a messzi vadregényes Ausztrál kontinensen bandázik a kengurukkal, onnan gyakorolja fideszes vallását és mély hazafiságát. Valami olyasmire próbált utalni, hogy nincs nagy nemzetközi visszhangja ennek az esetnek, ergo, szerinte ez egy jelentéktelen semmiség, egy holland tyúk sipákolása. Neki meg van ennél fontosabb dolga is. Nos, valami ilyesmit véltem kihámozni.
2018. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
71%
Lehet igazad van, de ezt magyarul is megfogalmazhatta volna az új napelemek alatt.
2018. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
73%
Így igaz. Csak ehhez két dolgot minimum tudnia kellene: magyarul, meg fogalmazni.
2018. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
17%
ha te 31 evi angol nyelvkornyezeteben levo elet utan igy irsz es olasol egy masik nyelven mint en akkor elegedett lehetsz magaddal. 26 osnak igaza volt pontosan ezt akartam mondani. hogy a vilag masik oldalan ez az egesz vihar a biliben. itt nem tetszett az embereknek a Mr Thurnbull a megvalasztott miniszterelnok es 1,5 utan ugy rugtak feneken hogy zugva szallt a mandatuma lejarta elott. csakhat vannak orszagok ahol sipakolas helyett az emberek es a politikusok lepnek ha valami nem tetszik nekik. a napelemet meg azert emlitettem mert szerintem meg annak is nagyobb jelentosege van pl. a vilag kornyezetszennyezese szempontjabol mint ennek az ostoba holland libanak. en nem jarok Mo ra nincsenek csak minimalis kapcsolataim magyarol, valoszinu hogy annak ellenere hogy olvasok sokat magyarul a nyelvtani es kisebb hibak ennyi ido utan mar elkerulhetetlenek. persze aki mondjuk eleteben osszesen par honapot jart kulfoldon mint turista annak fogalma sincs mirol beszelek. mellesleg mar reg nem vagyok magyar allampolgar sem amiert Neha magyar forumokra jarok annak egyeduli oka hogy itt tudok magyarul irni. Ja es meg a masik hogy mivel angol billentyuzetet hasznalok sokszor nem en hibazok hanem belejavit az angol hibajavito es en unom hogy ujra meg ujra kijavitsam. nem , nem fogok magyart hasznalni mert szamomra nehezkes lenne a valtogatas mivel azon nehany betu masutt helyezkedik el. ne oljetek magatokat ezen a hulye non, semmi se fog valtozni;-))) have a nice day!
2018. szept. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
64%
Ahhoz képest, hogy lövésed nincs a hazai viszonyokról, elég lazán lrhülyézed Sargentinit. Ne zavarjon, hogy sajnos igaza van! Azon meg annyira nem kell csodálkozni, hogy kenguruhonban nem nagyon foglalkoznak az EU belügyeivel. Ausztrália kisebb földrajzi problémák miatt nem tartozik sem Európához, sem az EUhoz.
2018. szept. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!