Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most boldogok vagytok, hogy a...

Most boldogok vagytok, hogy a Sargentini jelentést megszavazták?

2018. szept. 12. 20:25
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
62%
Engem sem érint itt Németországban. Persze rossz látni, ahogy az elmúlt évtizedben lezüllesztették Magyarországot.
2018. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
47%

10.


Nna. Az már középtáj. Csak mert Osloban láttam annyi... dél norvégot, mint a nyű.

2018. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 kretens ***** válasza:
31%
Én csak azt nem értem hogy miért kritizálják a Jobbikot azért mert tartózkodott ami szerintük olyan mintha igennel voksolt volna.Én csak arra lennék kiváncsi hogy amikor volt a devizahiteles dolog ellen a tüntetés 2015-ben amit a jobbik szervezett vagy a föld-ügyben szervezett tüntetés akkor hol voltak az emberek?Csak páran lézengtek.Azért csak páran mert fotelforradalmár a sok van de ha cselekedni kéne akkor már füle-farka behúzva.Kényelmesebb volt a jelenlegi hatalomnak ismét kétharmadot adni.Én egyetértek a Jobbikkal mert az igazság az hogy rájöttek hogy a magyar menthetetlen hiába bármely igaz és normális dolgot megpróbálni végigvinni teljesen felesleges erőlködés.Sajnos lusták vagyunk ha cselekedni kell és kényelmesebb másra bizni azt amit magunknak kéne megcsinálni és ehhez elég egy két mézesmázas igérgetés egy választási győzelemhez mint amit a jelenlegi hatalom jól kihasználta.
2018. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
69%

# 13/13 Időpont ma 20:52


A Fidesz semmilyen Jobbikos kezdeményezést nem támogatott, soha nem állt ki a Jobbik mellett semmilyen ügyben az EU-ban (pl. bérunió).


És a Jobbikot érinti talán leginkább az, hogy a Fidesz leigázza a médiát, leigázza a jogállamot (pártokat próbál betiltatni 100 millás büntikkel) stb.... stb.....

2018. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem szavazták volna meg,akkor azzal azt mondták volna,hogy "lesz-rjuk a magyar emberek helyzetét".
2018. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
83%
Igen! Ideje hogy most Orbi a f..z másik végére kerüljön!
2018. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
79%

Boldog vagyok? Nem, sőt, elkeserítőnek tartom, hogy egy holland zöldpárti politikus jobban kiáll a magyar emberek jogaiért, mint a tisztelt regnáló kormányunk.


Ami pozitív, hogy Orbánt végre szembesítették az autoriter, korrupt rendszerével, a jogsértésekkel, stb.

Más kérdés, hogy jelentős következménye ennek gyaníthatóan nem lesz, és nem is feltétlenül kell, hogy legyen. Az EU-nak nincs joga leváltani egy kormányt, ők megállapítják, hogy az alapértékek súlyosan sérültek vagy már nincsenek id jelen többé, jogàllamról, demokráciáról pedig már réges rég nem beszélhetünk.

Szankciók persze lesznek, az EUs pénzeket visszaveszik stb, de a döntés már az embereké lesz.


Attól tartok viszont, hogy még ez sem lesz elég ok a népnek a változtatáshoz. Hiszen aki nyitott szemmel járt, ezekkel a most megfogalmazott tényekkel már rég tisztában volt.


A másik oldalnak pedig ezután sem jelent majd gondot félrenézni. Esetleg ha hezitálnak, majd megmondják nekik újra, mit kell gondolniuk.

Mint már annyiszor idáig.

2018. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
75%

Miért kéne, hogy ez boldogsággal töltsön el? Egyszerűen már kint is elfogadják, hogy a magyar kormány korrupt, amit egy hatalommániás félnótás vezet.

Boldog akkor lennék, ha lenne bármi valós következménye, de úgy sem lesz.


#4

"Igen örülök, európa söpredéke ma bebezonyította mekkora egy korrupt szennyesláda."

Valóban, Európa söpredékéről ma egy kicsit lerántották a leplet. Most már nem csak mi látjuk, hogy mi folyik itt, hanem a világ is.

2018. szept. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
13%

Hát negyvennyolc tartozkodás volt és

azokat nem számolták bele (különben nem lenne meg

a kétharmad)

2018. szept. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
39%
Még fellebbeznek
2018. szept. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!