Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az iskolában melyik órán...

Az iskolában melyik órán oktatják, hogy melyik pártra kell húzni az x-et?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, még a rádióban is hallottam ilyet, hogy az iskolában arra nevelik az embert, hogy adott pártra szavazzon. A rádióban volt, tehát akkor biztos igaz.

De én mindig elég figyelmetlen tanuló voltam, nekem elsikkadt, amikor mondta a tanár. Melyik óra volt az?



2018. szept. 6. 12:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
9%
Arra hogy ez az igazság.
2018. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 tgt ***** válasza:
92%
Olyat még nem olvastam, hogy fideszesre nevelnék a gyerekeket. De olyat már igen, hogy a mai oktatási rendszer nem állampolgárokat, hanem alattvalókat akar nevelni. És hogy nincs más cél, mint a jól irányítható, arctalan tömeg kialakítása. Ezt Vekerdy Tamás nyilatkozta.
2018. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#11

Akkor bizonyítsd be. Nyilván nem lesz nehéz :)

2018. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mér lenne nehéz.
2018. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Na, akkor bizonyítsd :)
2018. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Ezt Vekerdy Tamás nyilatkozta."

Sajnos Vekerdy egy tipikus példája a nagyon liberális "szakembernek". Nem a tudását kicsinyellem le, hanem a beállítottsága nem tetszik sokszor. Számos szakember pedig pontosan az ellenkezőjét mondja helyesnek, mint Vekerdy sok nevelési kérdésben. Neki ez a véleménye, ennyi. De semmivel nem támasztotta alá, csak mivel ismert nevű szakember aki még a Nők lapjában is válaszol vagy 40 éve, így amit mond az már nem magánvélemény egy ellenzékitől, hanem szakértői vélemény.

Szemben ezzel ha bármelyik másik szakember ellentétesen nyilatkozik, azok automatikusan kormánypártiak meg fideszesek lesznek.

2018. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 tgt ***** válasza:
Mutass egy másik nagynevű szakembert, aki másképp nyilatkozik.
2018. szept. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 tgt ***** válasza:
Vekerdy elég sok helyen, részletesen elmagyarázta, miért gondolja ezt.
2018. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem olyan direkt módon történik ez, ahogy te képzeled. Túl egyszerű lenne és sokan elfelejtenék.
2018. szept. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mi történelem óra keretein belül beszélgettünk aktuálpolitikáról. Nem, nem anyáztunk és veszekedtünk, hanem vitatkozunk, ki mit gondol és miért. Nagyon jó hangulatú órák voltak. A politika szimpla történelem, ha jól tudod a történelmet, érted a politikát is.
2018. szept. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!