Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az iskolában melyik órán...

Az iskolában melyik órán oktatják, hogy melyik pártra kell húzni az x-et?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, még a rádióban is hallottam ilyet, hogy az iskolában arra nevelik az embert, hogy adott pártra szavazzon. A rádióban volt, tehát akkor biztos igaz.

De én mindig elég figyelmetlen tanuló voltam, nekem elsikkadt, amikor mondta a tanár. Melyik óra volt az?



2018. szept. 6. 12:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Nincs ilyen óra, ezt csak az ellenzék találja ki, hogy erre fogja a sikertelenségét.
2018. szept. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Mink pártikszeléstanbul vettük.
2018. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
26%
Az iskolában kifejezetten tilos aktuálpolitikáról beszélni, és errőlegyetlen felelősségteljes tanár sem lesz hajlandó nyíltan beszélni, mert az állásába kerülhet a dolog.
2018. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem gondolod, az elég durva lenne, ha már az oktatás a párthűségre igyekezne nevelni?
2018. szept. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Pedig ezzel van tele a gyakori, amikor valahol szóba kerül az oktatásügy. És a rádióban is hallottam magát komolyan vevő műsorvezető szájából. Szeretném tudni. :(
2018. szept. 6. 13:39
 6/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
70%
Általános iskola első osztályban az új Nemzeti Alaptanter szerint már csak a D, E, F, I, S, Z betűket fogják tanítani. Így a felnövő generáció nem fogja tudni elolvasni csak a Fidesz nevét a lapon, a többi ismeretlen lesz neki, ezért kénytelenek lesznek oda tenni az X-et.
2018. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 tgt ***** válasza:
77%
Kérdező, akkor egy linket légyszíves, hogy hol olvastad ezt.
2018. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

'Pedig ezzel van tele a gyakori, amikor valahol szóba kerül az oktatásügy.'


Szerintem arra ne nagyon alapozz, a gyiken mi minden jelenik meg. Mintha a facebook-os kamu híreket akarnánk hirtelen komolyan venni :)

2018. szept. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem küldök linket, minden posztban a gyakorin ez megy, ahol szerepel az oktatásügy szó is. legutóbb abban, ahol arról volt szó, a fideszesek miért járatják magániskolába a gyereket.

A rádiós eset: a Civil Rádión hallottam 2016 áprilisában egy nap reggel 9 óra körül a műsorvezető szájából. Bocsmá, ha nem keresem vissza az adást.


Csak marha kíváncsi vagyok, hogy mire alapozza azt minden hatelemis bölcsész, hogy az iskolában fideszességre nevelik az embert. Bocs, ha túl kiváncsi voltam. :)

2018. szept. 6. 13:52
 10/21 A kérdező kommentje:

#8!

Hát persze, hogy nem alapozok a gyakorira, de kíváncsi vagyok, mi triggereli ezt a magvas gondolatot. Érdekes, hogy itt még senki nem jelent meg, aki más posztok alatt osztja az észt, hogy az iskolában megnevelik a lurkót, hova szavazzon, pedig őket várnám.

2018. szept. 6. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!