Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért kell...

Magyarországon miért kell mindenkit utálni?

Figyelt kérdés

A magyar felfogás miatt aki nem olyan mint mi, azt utálni kell. Lényegtelen hogy a vallása más, a bőrszíne, az ideológiája, az élethez a hozzáállása, a szexuális beállítottsága, teljesen mindegy.

Ráadásul ez jobb és baloldalról egyaránt így van: ha az egyik ember támogatja a melegházasságot egy másik meg nem, nem lehet normálisan megbeszélni, érveket hozni. Nem, utálni kell mert ő máshogy áll az élethez.

De miért ilyen a magyar felfogás?


2018. aug. 17. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nagy ára van itt az igazi nemzethy kerezstyén MAGYARSÁGNAK, és így hogy nagy ára van, talán ér valamit azoknak akiknek más nincs. De csak a beteg fejükben.
2018. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Hogy lehet pl. a melegházasságot megbeszélni? Csak támogatni lehet.


Ha nem támogatod, egy egybites gyűlölködő, lecsúszott, fideszes lúzer vagy, aki rejtett .uzi és elégedetlen elcseszett életével.

2018. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem is tudom melyik weboldal foglalkozik napi szinten az lmbqt baromsággal, csak nem a 888? Szerintem aki egy ilyen cikket megír az már minimum látens homo. Jól mondod, a legnagyobb nemzethy b*zi verőkről elég sűrűn kiderülnek a dolgok, volt egy konkrét példa is valahol...
2018. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Ez IQ és EQ kérdése. A magyar ember nem áll jól ilyen téren, ezért hajlamos a gyűlölködésre.
2018. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Régen nem volt ilyen gyűlölet. A fidesz hülyesége megfertőzte az embereket. Ami elég nagy ostobaságra vall. Ha megkérdezel 1 átlagmagyart hogy kik a szírek azt fogja mondani hogy erőszaktevő büdös migránsok, mert ezt hallotta róluk a kormánypropagandában, de személyesen egyetlen egyet se ismer. Még azt sem tudják megmondani hol található Szíria.
2018. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

"Ha megkérdezel 1 átlagmagyart hogy kik a szírek azt fogja mondani hogy erőszaktevő büdös migránsok, mert ezt hallotta róluk a kormánypropagandában, de személyesen egyetlen egyet se ismer. Még azt sem tudják megmondani hol található Szíria."



Ezért írtam hogy ez IQ és EQ kérdése.

2018. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem "kell". Az a baj, hogy sok magyar ember nem rendelkezik vita kultúrával, rögtön személyeskedésbe torkollik az egész. Amit pedig nem értünk meg egyszerűbb utálni, degradálni, stb, mint meg próbálni megérteni.

A kimemelt példánál mondjuk az a probléma, hogy az ellenzőknél ki szokott derülni, hogy rengeteg tévhit kering köztük, félnek és soha nem olvastak egy kutatást/tanulmányt a témában. Így nehéz vitatkozni.

Nem ilyen a magyar felfogás. Sok magyar ember ilyen. Ezen megfelelő oktatással, pszichológiai segítséggel, programokkal lehet változtani. De ne bélyegezz meg egy egész népet ezzel a felfogással, ez is hiba.

2018. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Most pl én nem utálom a melegeket. Kit érdekel egymás közt otthon mit csinálnak. Engem nem. Ettől függetlenül miért kellene örülnöm a magamutogatásuknak a melegfelvonuláson? Semmi szükség a vonaglásra.
2018. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!