Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A sok diplomás helyett nem...

A sok diplomás helyett nem inkább minöségi diplomásokat kellene képezni?

Figyelt kérdés
Vicc hogy létezik ilyen hogy pótfelvételi...
2018. aug. 6. 13:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Vicc hogy olyan korlátolt vagy, hogy az eszedbe sem jut, hogy valaki mondjuk azért jelentkezik pótfelvételire mert mondjuk idén februárban nem jelentkezett, most viszont szeretne... Vagy szerinted akkor az ember szopja le magát, aztán várjon egy évet, mert biztos haszontalan mocskos egyetemista fujj
2018. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Milyen precizitásra utalhat az, hogy valaki véletlen elfelejt jelentkezni egyetemre :D
2018. aug. 6. 13:51
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

"Milyen precizitásra utalhat az, hogy valaki véletlen elfelejt jelentkezni egyetemre :D"


Esetleg fontosabb dolga volt, dolgozott stb. ez még nem jutott eszedbe te idióta

2018. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
15%

Diplomásokból dunát lehetne rekeszteni. Szakikra lenne szükség !!


Minőségi diplomásra pl orvos nem is alkalmas annyi ember. Szakik viszont kellenének nagyon.

2018. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Milyen ostobaságra utalhat az, hogy valaki elképzelje, hogy akit nem vettek föl a megjelölt helyre vagy helyekre az most még próbálkozhat.

Milyen ostobaságra utalhat az, hogy valaki nem tudja elképzelni, hogy van, aki februárban még nem tudott jelentkezni felsőoktatásba, most pedig ha lehetősége van rá megteheti.

És végül milyen alapon ostobáz le bárkit, ha még ahhoz is ostoba, hogy ezt magától belássa és ne nekem kelljen bemutatom neki a való életet, mintha egy négyévesnek magyaráznám, hogy kell buszra szállni.

2018. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Egyik iskoláatársam elfelejtett elmenni felvételire.


Nem viccelek : amikor megnézte a felvételi napját, azt hitte a BEK döntő napján lesz szerdán. Előző nap csomagól kibontja ismét a behívót, hát látja hogy ez mégsem holnap lesz. Már 1993-ban ilyenek voltak a diákok -.-

2018. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
#3 igen, kb. a középiskolások negyede-ötöde alkalmas akármilyen diplomára, fejlesztő-kutató munkára. Ponthatárt se értem, rég felkellett volna már emelni 330-ra
2018. aug. 6. 14:02
 8/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem elfelejt, hanem idő közben megváltozik valami. Tesóm pótfelvételizett, mert képzettség nélkül volt egy elég jó állása gimi után, egyszerűen szerencse. Aztán kirúgták, és akkor átértékelte egy kicsit a dolgot és inkább elment egyetemre.

Amúgy általában a felvételi nem olyan nehéz, hanem az egyetem majd szépen kiszórja, aki nem oda való. Ez sokkal jobb így. Az egyetemi teljesítménye alapján járhat egyetemre, nem a középiskolai alapján. A kettő között néha nagy különbségek vannak. Persze általában nem, de azért elég extrém esetek is előfordulnak.


"Ponthatárt se értem, rég felkellett volna már emelni 330-ra"


Ezt meg én nem értem. Nálunk jóval magasabb ennél, 330 az nagyon alacsony.

2018. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Oké, ennek a kérdezőnek láthatóan fogalma nincs arról, hogy működik a felsőoktatás, vagy a felvételi milyen 330 pontról besazélsz???


B verzió, hogy egy mocsok nagy troll.

2018. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
22%

Nem kellene a papírra hajtani! F42 vagyok.Voltam már kőműves, burkoló, konyhafőnök Pizza Hut-ban, termelés-irányitó mekiben, csoportvezető takarító-cégnél, stb.

Hogy ez miért érdekes? Mert 8-osztályom van!

2018. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!