Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz végre európai...

Mikor lesz végre európai szintű egészségügy?

Figyelt kérdés
A fidesznek alkotmányozó többsége van, bármit megtehet. Fejlödik a gazdaság alacsony az infláció. Minden feltétel adott. Csak egy évszámra és az elképzelésekre vagyok kiváncsi, nem arra,hogy ki mit és miért rontott el 15 éve.
2018. aug. 5. 13:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
14%
Soha nem lesz itt ilyen, mivel nincs rá igény. A magyaroknak jó ez is, ami most van.
2018. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
52%
Majd ha leváltják a Fideszt
2018. aug. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom de egyre inkább kezdem úgylátni hogy Amerikához fogunk hasonlítani ez ügyben. Mindenki saját zsebből fogja fizetni az ellátást
2018. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
27%
Hát nem tudom én még más ország korházában nem jártam. De állítólag sok nyugati országban se sokkal jobb a helyzet.
2018. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
23%
Kérdés, kinek mi az "európai szint". Magyarországon pl sok esetben rövidebben a várólisták, mint Nyugaton. Az egészségügyi ellátással lényegében mindehol elégedetlenek az emberek, a magyarok meg különösen elégedetlenkedőek, szóval szerintem ezzel soha nem lesz elégedett a többség. Egyre drágább kezeléseket, gépeket, gyógyszereket alkalmaznak, szóval a költségek felső határa a csillagos ég. Amit sehol nem tudnak finanszírozni.
2018. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Fizetném én a magán biztositást de akkor ne legyen állami elvonás a fizetésemből, mert a kettő együtt már sok.
2018. aug. 5. 14:00
 7/34 anonim ***** válasza:
43%
Így van. Nemrégiben egy nagyon szép, új, tiszta, elegáns, jól ellátott nyugati kórházban megfázással diagnosztizáltak és szirupot írtak a tüdőgyulladásomra. Ne kívánjátok a nyugati szintű egészségügyet, míg nem tapasztaltátok.
2018. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
30%
Ja, egyébként terápiás céllal én is ráereszteném az amerikai rendszert a sok elégedetlenkedőre. Fizesd meg a valós költségeket, hagyjuk a fenébe a TB-t... utána lenne csak igazi sírás-rívás.
2018. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
60%

"Hát nem tudom én még más ország korházában nem jártam. De állítólag sok nyugati országban se sokkal jobb a helyzet."


Voltam Németországban kórházban jó pár napig. Haza se akartam jönni onnan. 5 csillagos szállodát megszégyenítő ellátás van, vicc nélkül

2018. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
40%
Igen, külcsíny az van. Szaktudás kevéssé.
2018. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!