Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted Orbán Viktor mikor...

Szerinted Orbán Viktor mikor és mibe fog belebukni?

Figyelt kérdés
Mert azt tudjuk, hogy a fák nem nőnek az égig...

2018. aug. 3. 09:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Egyszer előbb-utóbb elveszít egy választást. Talán egy gazdásgi világválság miatt.
2018. aug. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

1: Én is ilyesmire gondolok.


Pl. az eddig vérfideszes, 3 gyerekes ismerősöm tegnap fél órán keresztül habzó szájjal k..anyázta Orbánt, hogy mekkora g..ci, hogy a lakáshitel cafeteriát is megszüntetni, mert ez neki több mint 300e Ft minuszt fog így jelenteni.

Szintén fideszes, rendőr sógorom meg a túlórapénzek elvétele miatt van kiakadva.


Kérdeztem mindkettőtől, hogy mégis mire számított, már félévkor meghaladta a ktg.vetési hiány az egész évre tervezettet. Azt a pénzt valahonnan pótolni kell.

2018. aug. 3. 09:19
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem fog megbukni. Ameddig Kádár népe életben van, semmilyen változás nem lesz.
2018. aug. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Amibe fletó is, meg kb mindenki, ha bele esik: gazdasági világválság
2018. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Néhány olyan dologba, amik páncélszekrények mélyén lapulnak:

- a svájci bankszámlákon összeharácsolt vagyonába

- a videóba, amit putyin őriz arról, hogy félrekúrt egy orosz látogatása során

- a grazi elmeorvosi leleteibe.

2018. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

#2 ilyen ismerős nekem is van. Habzó szájjal szídja, a rezsicsöki kamujával is tisztában van, mert megtartja a számlákat, van mit összehasonlítani...

De rájuk szavaz, mert "aáaá a többi is ugyanúgy lop" mire elmondom, hogy a módszerváltás óta csak maszop volt kormányon, ami ugyanúgy mszmp származék mint a fidesz, talán ki kéne próbálni valami új pártot: ”ááá de biztos azok is lopnának"...

2018. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
5: Valószínűleg ezek mind meg is vannak, csak ha valaki akarta volna, akkor ezek már előkerültek volna.
2018. aug. 3. 09:53
 8/22 A kérdező kommentje:

6: jaja, nagyon sok van, aki a kisebbik rossz, meg az "ezek már loptak leget, már nem olyan éhesek" elv miatt szavazott csak a fideszre.


Nekem most az tűnik másnak, hogy tényleg olyan echte fideszesek, akik 2002-ben fél évig hordák a kokárdát és az elmúlt 8 évben is foggal-körömmel védték a fideszt, nam már most azoknak is kezd félreállni a szája.

2018. aug. 3. 09:56
 9/22 A kérdező kommentje:
Mert minden embernek más az ingerküszöbe, van akinél már a civilek b..sztatása kivágja a biztosítékot, másnál a szabad média beszántása, de amikor a pénztárcájáig ér már a kezük, na azt már nagyon kevesen viselik el.
2018. aug. 3. 09:58
 10/22 sörpocak ***** válasza:
100%

Vagy egy gazdasági válságba, vagy egy belső konfliktusba, ahonnét már komolyabb szivárogtatás is lesz, talán Simicska végrendeletes videójába, ha tényleg létezik és tesz hozzá alátámasztást is....végső esetben pedig Orbán Viktor személyes halálával, betegségben, végkimerülésben, akármiben. Egyszemélyben tartja össze az egész társaságot, nélküle nem tudom mi történne. Nincs nyilvánvaló örököse.


Ellenzéki párt csakúgy nem fogja szerintem legyőzni. Ha feltesszük, hogy jön egy normális hangnemet megütő párt, élén egy szakember miniszterelnökjelölttel, az akkor sem fog működni. Egyrészt mert finanszírozási hátrányban lesznek, másrészt pedig a média azonnal megfogja bélyegezni őket. Az mind1, hogy hazugság lesz-e az egész, ha megírja az újság és bemondja a TV, az emberekben máris kialakul az előítélet.

2018. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!