Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gaudi Nagy Tamás szerintetek...

Gaudi Nagy Tamás szerintetek épelméjű?

Figyelt kérdés

A Fidesz győzelme után azt írta, Orbán Jézus megvilágosító kegyelméből nyerte a választást.

Én nem tudom, hogy valóban tiszta szívből örül-e a Fidesz győzelmének vagy csupán megvették jó pénzért s az így megszerzett jövedelmet szolgálja meg, de bármelyik is igaz, egy tanult, műveltnek gondolt, jogi szakvizsgázott embertől ilyen kijelentés szerintem elfogadhatatlan.

Legfeljebb mélyen vallásos, babonás idős emberektől vagy drogos idiótáktól tudnék elképzelni ilyen mondatot.


2018. júl. 24. 23:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#10 Nem összetévesztettem a kettőt, arra nem emlékeztem pontosan, melyiket használta a Fidesz korcsa.
2018. júl. 25. 21:46
 12/13 anonim ***** válasza:
A Fidesz korcsa?:D Ezt az embert a Jobbik juttatta anno képviselői mandátumhoz. Akkor még "épelméjű" volt?:DD
2018. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#12 Miért lett volna? Nem pártkatona vagyok.

Az mindenesetre sokat elárul róla, hogy már a 2014-es, nem annyira cukiskodó Jobbik sem égette magát tovább vele.

2018. júl. 25. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!