Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gaudi Nagy Tamás szerintetek...

Gaudi Nagy Tamás szerintetek épelméjű?

Figyelt kérdés

A Fidesz győzelme után azt írta, Orbán Jézus megvilágosító kegyelméből nyerte a választást.

Én nem tudom, hogy valóban tiszta szívből örül-e a Fidesz győzelmének vagy csupán megvették jó pénzért s az így megszerzett jövedelmet szolgálja meg, de bármelyik is igaz, egy tanult, műveltnek gondolt, jogi szakvizsgázott embertől ilyen kijelentés szerintem elfogadhatatlan.

Legfeljebb mélyen vallásos, babonás idős emberektől vagy drogos idiótáktól tudnék elképzelni ilyen mondatot.


2018. júl. 24. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Egy jogi szakvizsgától azért nem lesz valaki az Atyaúristen (amint Gaudi esete is mutatja).
2018. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Remelem, hogy megvettek, mert ha komolyan gondolta, az sokkal aggasztóbb...
2018. júl. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem meg a kérdéssel is, meg a hozzáfűzéssel is csak az ostobaságod és a tájékozatlanságod szellőzteted.


Ugye, ez elég válasznak a "kérdésre"?


DE igazán, a Fidesz győzelme több, mint 3 hónapja volt. Három hónapja; könyörgöm!

2018. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 Hmm, világos érvek :))
2018. júl. 25. 00:07
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igaza volt. Szerintem Orbánt maga Isten segíti és tartja hatalmon.
2018. júl. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Az lesz majd az igazán durva, amikor Orbán eléri a Super Saiyan szintet és az angyalok kara leereszkedik a Mennyországból, hogy babérkoszorút helyezzenek el a csodállatos fejebúbjára.

A lipsik akkor fognak majd csak igazán lesni, hogy most akkor mi is van.

2018. júl. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
hiszek benne, hogy épelméjű. de hogy mi történt vele, hogy még a Jobbiknak is sok volt, most meg ezeknek a tolvaj hazaárulóknak örül...
2018. júl. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%

"A Fidesz győzelme után azt írta, Orbán Jézus megvilágosító kegyelméből nyerte a választást."


Van erre bármilyen forrásod? Mert szerintem ez kamu..

2018. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8 Lapozz vissza Gaudi Facebook oldalán április 10. napjáig, ott találsz egy bitang posztot. Sokáig nem kell olvasnod (persze érdemes, mulattató), harmadik bekezdésben írja az omniózus mondatot.

Bár valóban tévedtem, nem Jézus, hanem Isten megvilágosító kegyelme vezette győzelemre Orbánt :)

2018. júl. 25. 10:29
 10/13 anonim ***** válasza:

9.

Hát akkor az elég nagy "tévedés"; igaz-e? Mondjuk ég és föld, szó szerint.


Szóval; akkor gondolkodjunk csak végre, hogy a "kérdés" szerint "tanult, művelt, jogilag....ember" nem lehet vallásos, istenhívő. Főleg nem fejezheti ki, írhatja le, mert akkor egyből le kell hülyézni.


Mondja ezt valaki, aki összetéveszti Jézust Istennel.

2018. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!