Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudok közemberként...

Hogyan tudok közemberként segíteni a Soros elleni küzdelemben?

Figyelt kérdés

Soros György az ellenzék által be akarja hozni ide a migránsokat, én nem akarom, hogy elvegyék a munkámat a minimálbérért dolgozó terroristák. Nem akarok muzulmán lenni, és müezzint énekelni.


Azon túl hogy Orbán Viktorra x-elek minden alkalommal, még mit tudok csinálni?



2018. júl. 17. 11:31
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
84%

Akiket Soros taníttatott, pénzelt, azok megtagadják őt, ki akarnak nyírni egy minőségi egyetemet, és mindezek mellé beengedtek 20 ezer szedett-vedett hontalant az országba - és ez nem elég a kérdezőnek, ezek után is nyalja, és nyalja és nyalja...

Pedig nem sokára ő is szopni fog!

2018. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
33%
Én már vettem egy vasvillát, itt van a szobámban, ha Orbán hív "Harcra fel!" én megyek...
2018. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
89%
Ne etesd a trollt!
2018. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
96%
Kedves kérdező, lojalitásod és elszántságod példaértékű! Egészen egyszerűen legyél okosabb tőzsdei spekuláns mint Soros, forgasd ki a vagyonából és ezzel már meg is mentetted urad és parancsolód kies birodalmát, amiért nyilván majd elnyered méltó büntetésed.
2018. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
15%

#3


"Orvos látott már? Mindent nem kell elhinni, amit Orbán mond.


Egyébként ha figyeled a híreket, akkor a munkád nincs veszélyben."


-----------------------



A kérdés egyértelműen provokatív. Sajnos. Egy komoly dologból nem jó ilyen troll viccet csinálni.


A te kommented viszont hab a tortán. Nem kell elhinni mindent amit Orbán mond? Szerinted az emberek azért utáljok Sorost mert Orbán azt üzeni? Ezekszerint igen, de ezt a "nem kell elhinni" dolgot viszont biztos hogy pont Soros által finanszírozott indexből vagy 444-ből olvastad, ők nyílván védekeznek.


Soros ki van tiltva angliából (mármint az összes civil és egyéb szervezete) mert bedöntötte a fontot. 2000-ben franciaországban elítélték olyan mértékű tőzsdei manipulációk miatt amely eredményeképpen pár ország térdre rogyott.


Ezer meg ezer tény, cikk és riport van arról ami bebizonyítja azt, hogy Sorosnak egyrészt végtelen pénze és végtelen becsvágya van. Közvéleményt formálnak az általa támogatot médimuok, a civil szervezetei tüntetéseket szerveznek minden országban ahol jelen vannak (majdnem minden országban jelen vannak ahonnan még nem tiltották ki őket), hergelnek ha a kormány éppen nem az EU, vagy a globális demokrata elveket vallja.


A fidesz azt mondja, hogy magánhadserege van, ezt nyílván nem szó szerint kell érteni. A fidesz eléggé túltolta a Soros reklámot, ettől függetlenül a tartalma teljesen valós.


De az, hogy te azt mondod "nem kell mindent elhinni amit Orbán mond" arra enged következtetni, hogy totál vakon elhiszed amit a Soros által pénzelt 444 leír, mert meg sem fordul a fejedben, hogy független külföldi lapokon utána olvassál annak, hogy kicsoda Soros.


Akit érdekel itt össze van foglalva, hogy miért probléma vele bármilyen közösséget vállalni:


[link]

2018. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
89%

#25

Honnan veszed, hogy a 444-et Soros pénzeli?

Ja, hogy jó fideszes módjára nem gondolkozol? Remélem, tudod, hogy ez a cigánybűnöző a te leszármazottaid jövőjét is ellopja.

2018. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
88%
#25 na már végtelen pénze van? Akkor nem csak röhögve bedönthetné a magyar gazdaságot egy csettintéssel, de katonai támadásra is felbérelhetné mondjuk svájcot, ami az EU (fizetett) semlegességével elfoglalhatja magyarországot.
2018. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
13%

# 26


mondjuk onnan, hogy a 444 főszerkesztője Uj Péter elismerte?


[link]

2018. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
48%

# 27


ja és milyen marketingje lenne...bár nem értem minek foglalná el magyarországot, amikor övék lehet egész európa. betelepítik néger-arabokat, megdőlnek a kormányok és itt lesz egy nyersanyagpiac - rabszolgatelep amit csak irányítani kell. Igazából ez zajlik.

2018. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
10%
aki lepontozta a 25-t az miért tette? tényeket írtam, attól hogy nem tetszik miért pontoz le? informatívan és széleskörűen elmagyaráztam a lényeget...néha nehéz az igazság de minek lepontozni?
2018. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!