Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem liberálisok, ti megértitek...

Nem liberálisok, ti megértitek a liberálisokat? Megértitek, hogy valaki miért lesz liberális?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 16:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
16%

"De a libsik egy jelentős része szerintem saját létállapota miatt libsi, valamely etnikai, vallási, szexuális kisebbséghez tartozik, megváltozott munkaképességű, drogozik, stb."


Ezt én személyesen cáfolom. Meleg vagyok és pl. én ellenzem az iszlámosodást Európában és úgy gondolom, hogy az iszlámnak itt semmi keresnivalója. A drogfogyasztást szintén nem támogatom. A rasszista bélyegezés kétélű fegyver, mert rasszista nem csak fehér lehet. Ellenben a megváltozott munkaképességűek megsegítését erkölcsi kötelességnek tartom, mert egy életerős aktív életet élő embernek, hatalmas trauma, amikor mozgásképtelenné válik.

2018. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%

#11

Nem azt írta az előző válaszoló, hogy minden kitételnek meg kell felelni.:)

Te pl. melegként nyilván a liberálisokat támogatod, annak ellenére, hogy az összes többi agymenésükkel nem értesz egyet.

Normális meleg nem is támogathatja az iszlámosodást, mert az elsők között lennétek általuk kinyírva.

Normális ember a drogfogyasztást sem támogatja, mert felfogja agyilag a következményeket. Azoknak van szükségük egy vegyszerek által kreált világra, akik mentálisan problémásak és ezért nem tudják jól érezni, feltalálni magukat a való világban.

A rasszizmussal nem kell foglalkozni, mert csak egy politikai lózung. Valójában Magyarországon a természetes életösztönt szeretik rasszizmusnak becézni.

A megváltozott munkaképességűek (magam is az vagyok) támogatásával az ország lehetőségeihez képest nincs probléma., ez nem liberalista találmány.

Már évekkel ezelőtt létesültek rehabilitációs munkahelyek, aki akar, az a rozogasága függvényében is tud dolgozni, de ennek a függvényében kap járadékot is.

2018. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Amúgy vannak józanul gondolkodók is, mondjuk itt a többség inkább a hőbörgő prolik táborát erősíti.
2018. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
27%

"Nem azt írta az előző válaszoló, hogy minden kitételnek meg kell felelni.:)


Te pl. melegként nyilván a liberálisokat támogatod, annak ellenére, hogy az összes többi agymenésükkel nem értesz egyet.


Normális meleg nem is támogathatja az iszlámosodást, mert az elsők között lennétek általuk kinyírva.


Normális ember a drogfogyasztást sem támogatja, mert felfogja agyilag a következményeket. Azoknak van szükségük egy vegyszerek által kreált világra, akik mentálisan problémásak és ezért nem tudják jól érezni, feltalálni magukat a való világban.


A rasszizmussal nem kell foglalkozni, mert csak egy politikai lózung. Valójában Magyarországon a természetes életösztönt szeretik rasszizmusnak becézni.


A megváltozott munkaképességűek (magam is az vagyok) támogatásával az ország lehetőségeihez képest nincs probléma., ez nem liberalista találmány.


Már évekkel ezelőtt létesültek rehabilitációs munkahelyek, aki akar, az a rozogasága függvényében is tud dolgozni, de ennek a függvényében kap járadékot is."


Nem unod még, hogy mindig kiforgatod más szavait?

2018. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14

Hol lett kiforgatva és mi?

Ha nem írtad volna, hogy drogellenes vagy, most megkérdezném, hogy mit szívtál?

Ugyanis mondhatnám, hogy szinte egyetértettünk! ... leszámítva, hogy én nem vagyok meleg :)

2018. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerint van egy bizonyos egészséges szint amíg helyesnek tartom a liberalizmust, azon felül már szélsőségesnek érzem.
2018. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
14-es, nyugodt lehetsz a drogozást is elítélem, a marihuána legalizalasat itthon indokolatlannak tartom.
2018. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
63%
Vagy valami hippi szemléletű szeressünk mindenkit merazjó emberek,vagy miliomos szüleik mellett gondtalanságban felnövő valóságot soha nem érzékelő burokban élő naiv világmegváltók akik meg akarják mondani a tutit
2018. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!