Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem liberálisok, ti megértitek...

Nem liberálisok, ti megértitek a liberálisokat? Megértitek, hogy valaki miért lesz liberális?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 16:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Alapkontextusban véve mindannyian liberálisnak számítunk, hiszen élhetünk a szólásszabadsággal és szabadon véleményt formálhatunk. Te gondoloma neoliberálisokra szegezed a kérdésed.


Azokat szerintem csak ő maguk értik. Hogy megértsd őket szerintem lekellene süllyedni az ő szintjükre, nem tudom hogy vagy vele de én nem akarom megpróbálni

2018. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

Én személy szerint két erősen középkorú neoliberálist ismerek (nem keverendőek össze az eredeti liberalizmussal) mindkettő elmebeteg, orvosilag igazoltan. De tényleg!

Aztán vannak megélhetési "liberalisták", rájuk nem érdemes szót vesztegetni.

A fiatalság egy része is neoliberalista, mert alapban lázadóak minden ellen és ezt rá lehet húzni. Aztán majd lenyugszanak.

2018. júl. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És azokkal mi van, akik itt válaszolgatnak? Ezen az oldalon erős többségben vannak, hiszen hamarosan majd ti is jól le lesztek pontozva.
2018. júl. 12. 17:09
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

Napi provokáció, trollkodás, libsizés kipipálva...

Ügyes vagy, kérdező!!!

2018. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%

#3

A liberális nem pontoz le senkit, mert elfogadja, ha másnak más véleménye van.

Na látod, a lepontozás lesz a bizonyíték, hogy igazi liberálisok nincsenek! :)

2018. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Mégis tudja bármelyik lumpenproletár ezen az oldalon, hogy mit jelent az a szó, hogy liberális?
2018. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon nem szeretem ezt a fajta skatulyázgatást. Nekem pl. fontosak az egyéni szabadságjogok, a vélemény- és szólásszabadság stb, semmi kifogásom a melegházasság ellen, sőt, bizonyos feltételekkel még az örökbefogadást is engedélyezném nekik, és fontosnak tartom az élet minden területén a női egyenjogúságot Ugyanakkor azt gondolom, hogy jogok és kötelességek együtt járnak, a társadalom nemcsak individuumok halmaza, hanem közösség, amiért mindenkinek tenni kell, a nemzetet pedig nem választják szét a határok. Egyetértek azzal, hogy a jólét alapja a munka, legyen az szellemi vagy fizikai, maximálisan támogatom a kormány szociális és családpolitikáját, és rettenetesen fáj látnom a migráció következtében lepusztulni, elaljasodni a valamikor ikonikus szellemi központjait az európai kultúrának. Ezt mindenképp meg kell állítani. Na, akkor most liberális vagyok vagy nem?
2018. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Mivel fiatal koromban egy időben hasonlóan láttam a világot, talán igen. Szerintem borzasztó naivak, gondtalanok, ezért másokkal foglalkoznak, pl. kisebbségek verbális megvédésével, bankszámlájuk gyarapításával az egykulcsos adó mellett érvelve, fáj a szívük a bevándorlókért, stb. De ezen egy felnőtt ember túllép, és rájön, hogy pl. milyen a bevándorlók kultúrája, hogy ők sem ma született bárányok sok esetben, vagy bizonyos kisebbségeket se a bőrszínük miatt utálnak.

De a libsik egy jelentős része szerintem saját létállapota miatt libsi, valamely etnikai, vallási, szexuális kisebbséghez tartozik, megváltozott munkaképességű, drogozik, stb.

2018. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%

Meg.

A legtöbb burokban él, mellé szeretik az életüket a neten élni meg a komfortos problémamentes környéken.

2018. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%

Amit én megfigyeltem:


1. Szélsőliberálisok: Arrogánsak, nagyon elfogultan látnak mindent. Ha már valakiről kiderül, hogy mérsékelten jobboldali akkor egyből rasszistatrapistafasiszta jelzőt kapja. Minden ellen lázad, renitens, destruktív.


2. Liberálisok: Igazi liberálisok. Nem szólnak le másokat, mert másként látnak dolgokat. Próbálja megérteni és nem nézi le a másikat emiatt.

2018. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!