Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van valami politikai vonatkozt...

Van valami politikai vonatkoztatása, hogy a Magyarország szépe 2018 -on egy Vietnamban született lány is indulhatott?

Figyelt kérdés

Mivel nem Magyarországon született, nem értem hogyan indulhat el egy elvileg magyar lányokról szóló versenyen.

Nyilván nincs semmi bajom a hölgyeménnyel, csak ennyi erővel az összes egzotikus országból mindenféle rasszból indulhatnának nálunk, nem?


[link]


2018. júl. 8. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom magyar állampolgár.
2018. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy defíniálnád, hogy ki indulhat? Magyar állampolgárság alapján? Valsz van a leányzónak.
2018. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyem meg! Mi volt a kérdés?
2018. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oké, mi van azzal, aki 50%-ban europid, ő indulhat? Vagy aki 25%-ban?
2018. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, van allampolgársága. Akkor meg miért ne indulhatna, függetlenül a születési helyétől?
2018. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem igazából nem nagyon érdekel az sem, hogy hol született. Mellesleg, elég egyformák ezek a lányok, külön látva alig megkülönböztethetők. Csak 1-2.


Nekem csak annyi bajom van vele, mint amennyi velem lenne, ha Vietnamban, Kínában, Kenyában vagy akárhol, ahol lenne képem benevezni a helyi szépségversenybe. De nekem nem lenne, még ha ott is születtem volna és az anyám ottani bennszülött lenne is.


Patthelyzet ez, nem politikai vonatkozás. Kizárni nem lehet, elvárásként megfogalmazni én nem tudnám anélkül, hogy ne lenne kifogásolható. A kiírók reménykedtek benne, hogy a hasonlók önfegyelmet gyakorolnak. Vagy, hogy a selejtezők zsűritagjainak jobb a "szép"érzéke. Elszámították magukat.


Jövőre lesz már mindenféle, nem kell félni, minél színesebb, annál jobb, ugye. Azután meg lesz majd mázsányi is, félkezű is, sőt szakállas is. Haladni kell a korral.

2018. júl. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!