Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyi pénz a fociba...

Miért van ennyi pénz a fociba pumpálva, amikor a magyar focisták az egyik legtehetségtelenebbek az egész világon? Miért nem inkább olyan sport van támogatva, amiben nem az utolsók közt vagyunk?

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 00:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
28%
Pár éve a később Európa-bajnok a világ egyik legjobb játékosával majdnem kiesett ellenünk az EB-n... Úgyhogy a magyar foci állapota erősen változó volt az utóbbi években. A foci messze a legnépszerűbb sport a világon. De ennyi pénzt tényleg őrültség belepumpálni. Egy NB II-es focista is milliós fizetéssel rendelkezhet. Ez a TAO miatt is van.
2018. júl. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
8, nem csak az alsó réteg, hanem minden társadalmi réteg szereti. szerintem az az alacsony iq-jú, aki nem...
2018. júl. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%
Épp tegnap gondolkodtam azon, hogy a '90-es években még volt neve az egyes csapatoknak, ma már nincs, a minőség hiába NB1 és tsi., az inkább NB100... Mo.- nem tud-, és nem is fog felmutatni egy Manchester United kategóriájú csapatot, ezért valóban kár beleinvesztálni ennyit.
2018. júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 szántóvető ***** válasza:
87%
20 éve?én nem emléxem semmilyen sikerre '98-ból,de még '88-ból sem.
2018. júl. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
29%
Pont ugyanolyan kontraszelekció jellemzi a magyar focit is, mint úgy általában mindent az országban. De hát a magyaroknak ez kell, ettől boldogok.
2018. júl. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%

"Az összefüggés fordított: azért váltunk sikertelenné, mert nem volt rendesen támogatva a sport."


Most támogatva van, aztán mégis ugyanabban az évben vereséget szenvedtünk Luxemburghtól és Andorrától.


Jó volt a 2016-os EB, én is szurkoltam a válogatottnak, de ne felejtsük el, hogy nem azért jutottunk ki, mert a csapat szintett lépett és csoportjában első kéthelyen végzett, hanem azért, mert bővítették a résztvevő csapatok számát.



"Amúgy az EB-n egyáltalán nem voltunk sikertelenek, megnyertük a csoportunkat veretlenül, döntetlent játszottunk a később Európa-bajnok portugálokkal,"


Ezzel ki is fújt. Egy jó meccs nem jelent fejlődést. Németországot is megvertük 2004-ben aztán mégsem jutottunk ki a vb-re.


Fél évvel később, már simán 3-0 győztek. Izlandnál beszélhetünk fejlődésről, mert az EB után, VB-re is egyeneságon kijutottak pótselejezők nékül.

Én azt mondanám, ha éppen lecsúszunk egy meccsen múlik, akkor még lehetne azt mondani, csak sajnos nem ez történt.

2018. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal koromban a Magyar Acélban fociztam, most az unokám jár edzésekre, de hasonló a helyzet.

A komálósok megszállták a sportot, rendes klubban nem tud bárki játszani, hiába tehetséges, mert ahol pénz van, oda csak cimborát engednek, ez 30 éve is így volt, ma is.

Amennyire tudják, megtanítják őket focizni, de ez egy meló nekik, ennyi telik a tehetségükből, ennél több nem, de görcsösen markolják a helyet, nem hagyják magukat kitúrni normális játékosok által, már a legkisebb gyerekeknél is ez van, az összes focista, akinek köze volt a sporthoz, benyomja a csemetéjét, a klub sleppje szintén, így megy ez, a tehetségesek meg kallódnak az alsóbb osztályokban, ha egyáltalán oda is be tud valaki kerülni, lehet, hogy már oda sem.

Pénzkereset a futball, protekciósoknak, ez az igazság.

2018. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert I. nemzetvédő Viktor ezt óhajtja.
2018. júl. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

#12

Az intelligenciámmal semmi baj és úgy rühellem a labdarúgást mint a büdös patkányt. Na erre mit lépsz, hapsikám?

2018. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ezt arra írtam, aki szerint a buták szeretik a focit. Ugyanakkor ha valaki okos, az valószínűleg felismeri és szereti a legnépszerűbb játékot. Ha egyáltalán képes megtanulni.
2018. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!