Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz arról, hogy a...

Lafajett kérdése:

Mit gondolsz arról, hogy a KSH szerint az emberek 70%-a nettó 130 000 Ft alatt keres?

Figyelt kérdés
2018. júl. 6. 16:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Azt, hogy remélem téved... És, hogy őszintén örülök, hogy az én környezetemben ezt nem érzékelem. Ha valóban így van az siralmas (legalábbis ilyen árak mellett.)
2018. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Siralmas eredmények, de mégsem tükrözik a valóságot, hisz a KSH a fekete jövedelmet nem vizsgálja. Rengeteg ismerősöm van minimálbérre bejelentve. Többit feketén megkapják.
2018. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Azt mért nem nézik hányan keresnek 80 ezer alatt?
2018. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
Vidéken, kisebb városokban ennyi pénzből meg lehet élni. Persze csak nagyon szerényen, tehát ilyen, hogy nyaralás, autóvásárlás, és hasonlók ki vannak zárva, de éhen nem halnak az emberek és tető is van a fejük felett.
2018. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%

Ez nem az egy főre jutó nettó jövedelem akart lenni? Mert abban benne vannak a gyerekek vagy a nyugdíjasok is.

Más a teljes munkaidőben dolgozó bére meg más ha ezt kiszámolod, hogy mennyi marad egy főre vetítve egy családban. De úgy ez egy reális érték.

2018. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

"Siralmas eredmények, de mégsem tükrözik a valóságot, hisz a KSH a fekete jövedelmet nem vizsgálja"


Én jobban örülnék, ha az adóhatóság vizsgálná, nem a ksh.

2018. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk megnézném én azt a KSH jelentést, mert én nem találok semmit,ami igazolná.
2018. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
Ha ez igaz lenne, már beborult volna a gazdaság.
2018. júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%

"Vidéken, kisebb városokban ennyi pénzből meg lehet élni. Persze csak nagyon szerényen, tehát ilyen, hogy nyaralás, autóvásárlás, és hasonlók ki vannak zárva, de éhen nem halnak az emberek és tető is van a fejük felett."


Mért lenne kizárva? Én húsz évig úgy dógoztam, hogy 7 ezer forinttal keztem a téjeszbe, aztán a húsüzembe 21 ezret utána a vízügyné 2015-ig bezárólag 65 ezret kaptam, akkor jöttem el. És építkezni bírtam, és autót tudtam venni.

Ezek a mai nyámnyila pávák semmire se képesek.

2018. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%
Én egyet nem ismerek aki ennyit keresne.
2018. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!