Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki számít ma Magyarországon...

Ki számít ma Magyarországon liberálisnak?

Figyelt kérdés
Volt jobbikosként kb mindig lehazaárulólibsiznek, ha nem értek egyet valamiben a kormány döntéseivel...
2018. jún. 26. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Jól leírtad. Aki nem ért egyet a Fidesszel, az a liberális.
2018. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
aki hisz a szólásszabadságban
2018. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

3as

Ennél nagyobb hülyeséget soha sem olvastam még.

Szürke kötött kardigán? :D

2018. jún. 26. 22:31
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

8.


Hogyne, fiatal lehetsz. Afféle "Lengyel László outfit"


Ma már persze másmilyen is lehet, sajátos "újságíró szakáll", hosszú haj, romkocsma, olyan Fegyőr, Gulyás Márton - szerű jelenség.


Régen ez is más volt, "odanyilatkozás" könyvespolcok előtt, "alákérdezéses" riportok a Napkeltében, mélyinterjúk.

2018. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

"Keskeny, ún. "gyíkváll", szürke kötött kardigán, szakáll, vastag szemüveg. Síránkozni, sopánkodni, óbégatni kell, ha valami "magyar' dolog kerül szóba."


Nagydarab és széles vállú vagyok, hosszú a hajam, nincs szakállam és szemüvegem. Kardigánt sem hordok, mégis mocskos lipsi vagyok. Ki érti ezt...

2018. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

15.


Jó, tudtam, hogy jön a bőrkabátos, napszemüveges Schwarzenegger, aki lám, mégis liberális.


Kivétel erősíti a szabályt, mindig akadnak elfajzott egyedek.

2018. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Vannak külömböző ismertetőjegyeik. Más normális emberek álltal jelentéktelennek tartott dolgokért küzdenek. Melegházasság drog engedélyezés. Melegfelvonulások . Stb stb. Soha nem érdekli őket saját népük sorsa idegen hatalmaknak akarnak megfelelni
2018. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
HakapesziM, nektek fideszeseknek meg azt kell kántálni folyton hogy migránsok, Soros, Gyurcsány, ballibsi, elmúltnyolcév, iszlamista Vona. Még érvelőkártyát is írtak nektek a főnökeitek, mert még ahhoz is hülyék vagytok hogy magatoktól találjátok ki: [link]
2018. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
#9: Nem sok fogalmad van a liberalizmusról.
2018. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki aki nem fideszes és nem nyalja a hátsójukat.
2018. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!