Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért nem...

A liberálisok miért nem hajlandóak elismerni azt hogy az ország fejlődik?

Figyelt kérdés

Függetlenül a kormánypárttól akár, de nőnek a nyugdíjak nőnek a reálbérek nem is akarmennyivel, alig van munkanélküliség, az elvándorlás a régióban kifejezetten alacsonynak számít, pörög az építőipar sorolhatnám.


Eközben az egészségügyben vannak gondok de ez évtizedes probléma. Az oktatásban vannak gondok de aki akar az tud fejlődni. Hiába lopnak ha a nép jobban el mint akkor amikor kevésbé nyilvánosan loptak.


Mégis mi az ellenzék problémája akkor ? Index olvasóként fel nem tudom fogni mostanában miért kell mindenben rosszat látni meg minden a kormány mizu van és minden sz*r de annyira erőltetett és átlátszó amit csinálnak.


Valaki ezt meg tudja magyarázni ?


2018. jún. 14. 19:15
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
40%
9-es nem tudom mit kevered be a migransokat, meg hasonlokat problemas gyerekek, diakok kamaszok mindig is voltak es vannak, azert mas egy problemas 5 eves, mint egy 17 eves. Lassuk be amelyik 16 eves otthagyja az iskolat, az feltehtöleg ha be lenne kenyszeritve, meg 2 evig akkor se vegezne, el, hanem 17-18 evesen ott lenne a 9.-10. osztalyan. En 2005 es 2009 között jartam a dunatul egyik legnagyob köpeziskoajba, tehatpont, abba az idöszakban amikor a szocik felemeltek a tankötelezetsteget 18-ra. Igaz en a gimnaziumi reszre jartam, de a szakmunkas reszröl allandoan jöttek a horroltörtenetek 17 eves 9.esekröl, sokszor inkabb a tanarok se irtak be öket hianyzonak, csak nemenjenek be inkabb az orara. Amugy nekem is volt egy osztalytarsam aki nagyon elzüllödt 10.be verekdett, zavarba az orakat stb, igy felevekor 3 vagy-4 targybol megbukott, igy atraktak szakmunkas oszatlyba, de ott is problemas volt, es 16 evesen felköltözött pestre dolgozni. Szerinted mivel lett volna jobb, ha meg 2 evig bekenyszeritetek volna az iskolapadba, es ketszer kijarta volna meg a 10.et? Segiteni kell a problemas kamaszoknakmde nem a közoktatsban, erre vannnak a psychologusok meg a lelkisegelyszervezetek.
2018. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
68%
#12 A migránsos rész nem neked szólt, hanem a 6-osnak. A többit azért "kevertem bele", mert érzékelteti azt, hogy milyen a kormány hozzáállása a problémákhoz. Elhiszem, hogy vannak horrorsztorik és sajnálom, ha valakinek emiatt kell szenednie, de az ilyen elveszett fiatalok is áldozatai a rendszernek szerintem. A pszichológiai szolgáltatások javítása, elérhetőbbé tétele fontos lenne, ez máris csökkenthetné az ilyen fiatalok számát és nem kellene megszabadulni tőlük, hanem segítséget nyujtani, akár a családjuk miatt akár más körülmények pl. jövőkép hiánya miatt nem akarnak tanulni. Ez nem ilyen egyszerű, mint ahogy a megoldással sejtetik. A tünetet kezelik, az okot nem. És ezek az emberek lehet az iskolában nem zavarják a többieket, de sajnos ezzel valószinű, hogy a társadalomba sem tudnak beilleszkedni. Tehát a probléma látszólag eltűnt, gyakorlatban meg más területre koncentrálódik.
2018. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
96%
Amennyivel nőtt a nyugdíj, azt most mind elvitte a forint-leértékelés. Egyébként a liberalizmusnak, mint eszmének, semmi köze egy konkrét politikai párt bármely tagjának a véleményéhez adott gazdasági helyzetet tekintve.
2018. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
32%

"A pszichológiai szolgáltatások javítása, elérhetőbbé tétele fontos lenne, ez máris csökkenthetné az ilyen fiatalok számát és nem kellene megszabadulni tőlük, hanem segítséget nyujtani, akár a családjuk miatt akár más körülmények pl. jövőkép hiánya miatt nem akarnak tanulni. " Nalunk volt iskola psychologus, ifjusagdvedelmi felelös meg minden, meg sem tudtak semmit csinalni a probemaval. Söt a tankötelezzsteh emelse csak emlte a probelmat, mert pl ha valemlyik problemas gyyerek rendszersen verekdett, bantotta a tarsait stb, akkor 16 evesen eltanacsolhattak az ik

isksolabol,kitoilthattak az iskolaepületeböl de ugy hogy felemltek 18 evre, ezt mar nem tehettek meg, hanem, meg tovabi 2 evig tarroizalhatta a 9.eseket vagy 1 10.eseket.

2018. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
29%

#11


"A liberálisok miért nem hajlandóak elismerni azt hogy az ország fejlődik?


Az ország fejlődik. Liberális vagyok. Meg vagy cáfolva."


Így gondolkodik egy libsi. Nekem mindig egyel több, és az én apukám úgyis erősebb.



"Mégis mi az ellenzék problémája akkor ?"



"Az, hogy a kormány ezer milliárdokat lop el.." bizonyítsd, támaszd alá ítéletekkel rendőrségi dokumentumokkal. A kamu indexed meg a 444 nem mérvadó.

2018. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
77%
A számok nem ezt mutatják, alig van gazdasági fejlődés. Nőnek a bérek, de nem emiatt, biztos van oka, őpl. hogy hosszú évekig alig nőttek, nagy a munkaerőhiány, kivándorlás, stb. De a gazdaság alapvetően alig fejlődik, és ez a lényeg, nem az, hogy most úgy érzed te, meg a CSOK-osok, meg a közalkalmazottak, meg a csókosok, meg a nagy családosok, stb. hogy jobban éltek, mert osztogatnak nektek picit. Normális gazdaságpolitikával sokkal magasabbak lennének a fizetések, a Fidesz 12 évet fog elszúrni az ország életéből, és a károk még nagyobb kihatásúak lesznek.
2018. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
67%
2002-2006 között is sokan érezték így, még sokkal nagyobb volt a fejlődés rövid időn belül... 2006 őszére zavargások törtek ki, 2009 elejére majdnem államcsőd lett, az államadósság 70%-ra nőtt, azóta is kb. ott van. Gratulálok a nagyon okos választóknak, hogy jobban élnek.
2018. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
26%

"A kampányidőszakban folyamatban derültek ki a "migráncsos" videókról, hogy vagy nem is migráns vagy nem akkor és főleg nem európában tette amit tett. "


Linkelj már erről is, kérlek. Aztán tedd mellé pl. az FBI állítólagos védett tanúját, akivel csak úgy, véletlenül találkozhatott az mno újságírója, és terjedelmes interjút készített vele bizonyos gyémántokról.:DD

2018. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
24%

azért kemény, hogy a kérdés alatt megosztott full billshit infókat, ami mind kb a baloldali propaganda médiából származik (bármely hiteles forrás nélkül) -mindet felpontozták.

tudjátok ez az elkeserítő...

2018. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
79%
19! Az igazán kemény meg az, hogy egy ilyen sincs itt, csak ide fantáziálod őket.
2018. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!