Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lett a kockasinges pedagogu...

Mi lett a kockasinges pedagogusokkal? Nagyon eltüntek

Figyelt kérdés
2018. jún. 4. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Pontosan az lett, mint a diáktüntetőkkel....
2018. jún. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Belátták, hogy széllel szemben, nem lehet...
2018. jún. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Továbbra is tanítanak, de már kockás ing nélkül.
2018. jún. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mindjárt vakáció. Csak nem fogják a majdnem két hónapos szabadságukat megszakítani tüntetéssel...
2018. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a médián múlik, hogy kivel foglalkozik, most valamiért nem áll érdekükben.


4: Nem tudom, mért hiszik egyesek, hogy 2 hónap szünet van a tanároknak. Közalkalmazottak, tehát ugyanannyi szabadságuk van, mint más közalkalmazottaknak.

Nem abból áll a munkája egy tanárnak, hogy a tábla előtt tartózkodik a tanteremben.

A diákok azok, akiknek 2 hónap szünet van a kötelező tanításban, de ők is mennek nyáron táborba, tanfolyamokra, amit az iskolájuk tart.

2018. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, mért hiszik egyesek, hogy 2 hónap szünet van a tanároknak."

Azért hiszem azt, mert magam is tanár voltam egy ideig. :)) Ha nem akarsz semmit csinálni június 30-tól augusztus 20-ig, megteheted. Fizetett szabi. Sokan táboroztatnak, de amúgy nem kötelező. Hozzáteszem a kollégák nagy része nem jár júni 30-ig be..

Ez összesen 7 hét, ami 35 munkanap. Más helyen - szintén közszféra - az alapszabi 20 nap (életkorral nő, de 45 év fölött is +10 nap a max).

És akkor az őszi, tavaszi, téli szünetet meg sem említettem, ez csak a nyár.

2018. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Andizsuzsi ***** válasza:

"közalkalmazottak, tehát ugyanannyi szabadságuk van, mint más közalkalmazottaknak."


Nem. A pedagógusoknak 46 nap szabadságuk van.

2018. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!