Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a mai...

Mit gondoltok erről a mai kockásinges illetve a későbbi Ne engedd a gyereked iskolába! Mozgalmakról?

Figyelt kérdés
Ahogy én látom a gyerekek nagyobb része csak azért ment ma kockás ingben, mert menő és azt sem tudják , hogy mi az oka ennek.
2016. febr. 19. 16:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
8%

nekem is ugyanez a véleményem.

van az a dolog, amikor csendben bólogat mindenki, az is birkaság, na de az mennyivel jobb, ha egy kezdeményezést követsz ugyanúgy, mint mindenki? az is ugyanakkora birkaság :D


arról már egyébként nem is beszélek, hogy mekkora nyűg szokott lenni, amikor ünneplőbe kell menni évnyitóra, iskolai ünnepekre...


meg azt sem értem, hogy amikor szidják a tanárokat, hogy sok a házi, "bosszúból" röpdogát írat, meg valaki lustaságból inkább nem jár suliba, na azok most mégis miért gondolják úgy, hogy ők kiállnak a szeretett tanárjaik mellett, akik miatt szeretnek iskolába járni...:D


igen, biztos vannak kivételek, akik komolyan gondolják, de a többség csak beáll a sorba, mert hogy ez most milyen felkapott, így talán a kevésbé népszerű gyerekek is lehetnek valakik az osztályban, mert ők is azt csinálják, mint a "menők" :D


a ne engedd a gyereket iskolába mozgalmat meg hát na...ennek mégis mi az értelme? :D jó, hogy ki nem íratják már az összes suliból a gyereket, mert hogy márpedig az én gyerekem nem jár ilyen rossz rendszerben iskolába...érdekes módon több évig elviselték, hisz a klik nem az elmúlt pár hétben kezdte meg a működését...ez is megint a birkás dolog. most, hogy borult a bili, na akkor most mindenki kicsapja a hisztit, mert a másik is hisztizik.

2016. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
8%

Műbalhé.

A baloldal gerjeszti.


És leírtam már egy párszor, de leírom ide is.


Galló Piroska 2009-ben amikor a patkány bajnai elvette a tanárok 13. havi fizetését, lebeszélte a tanárokat a tüntetésről, mondván, hogy ne keverjük az oktatást a politikával.

2016. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
"Ahogy én látom a gyerekek nagyobb része csak azért ment ma kockás ingben, mert menő és azt sem tudják ......" Kedves Kérdezö! Elárulnád, hogy TE!!!! ezt miböl látod? Végigkérdezted öket Miskolctol Bp-ig? Vagy mégis honnan veszed (Hacsak valaki meg nem mondta neked, hogy most ezt kell zengened!!! ha igazán hithü fideszes vagy.)
2016. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
8%
2016. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Támogatom.
2016. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%

Miért kell az iskolába vinni a politikát?


Nem elég, hogy a felnőtt egymást gyepálják, még a gyerekeket is bevonják a gyűlöletkampányba kicsinyes politikai célokból?

Aljasság netovábbja.

2016. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Andizsuzsi ***** válasza:
87%

"Galló Piroska 2009-ben amikor a patkány bajnai elvette a tanárok 13. havi fizetését, lebeszélte a tanárokat a tüntetésről"


Azért mielőtt Lázár szavait közvetíted, kattints párat!


[link]

2016. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
6%

#7


2009-ről beszélek.

Amit te linkeltél az 2008.

A szalagcím is ez.: "TÜNTETÉS 2008"


Az olvasással vagy az értelmezéssel vannak problémáid? Mindkettőn lehet segíteni.

2016. febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Andizsuzsi ***** válasza:
93%
Nincs értelmezési problémám. A 13. bért 2009-től törölték el, erről az akkori kormány 2008-ban döntött, az országgyűlés decemberben megszavazta. Értelemszerűen a tüntetés a szavazás előtt, 2008 novemberében volt.
2016. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"Azért mielőtt Lázár szavait közvetíted, kattints párat!"


Inkább te gondolkozz... 2009ben azt mondta Gallóné, hogy a sztrájk összeegyeztethetetlen a pedagógusi hivatással.

Valóban kifelejtette az idézetből Lázár, hogy csak megpróbálta Gallóné anno lebeszélni őket.


Mostanában azért nem ilyen erkölcsös ezek szerint.

2016. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!