Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Tgt kérdése:

Mit szóltok hozzá, hogy a bíróság kimondta: nem Dózsa László, hanem Pruck Pál szerepel az 56-os plakáton?

Figyelt kérdés
[link]

2018. jún. 1. 08:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%

Hmmm, Én nem tudom, de itt van a kezembe a life magazin azon száma, és ebben Pal Pruckot van írva.

Ki a fasom az a Dózsa?

2018. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%

Közben utána néztem és rájöttem.

Dózsa László nem más mint egy csaló aki más hátán akar '56-s hős lenni, -magyarán egy történelem hamisító, csaló gazember, de hát mit várunk egy filmes b$uzitól.

Schmidt Mária pedig mindehhez asszisztál.

Ennyi.

2018. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
97%

Ahogy a II. vháború után hirtelen rengeteg ember találta ki magáról, hogy ő partizán volt, úgy a rendszerváltás óta is sokan, hogy ők forradalmárok voltak.

Legtöbbjük természetesen csaló, az igazi hősök nem hakniznak ilyesmivel.

2018. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
Mindegy. Akkor is Dózsa György nyerte az 56-os forradalmat 6:3-ra!
2018. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2%

Az első baj, hogy 444.

Aztán, a bíróság függetlennek mondott, de hát tudjuk, hogy az elég tág fogalom, ugye. Fölmentették a vörösiszapper összes vádlottját is, egyelőre.

Azt is tudjuk, mindenki a saját helyi viszonyai között, hogy kik vannak a bíróságokban, még ma is.


Azt, hogy tényleg ki van a plakáton, azt nem tudom, nem tudjuk. De az azért elég nyilvánvaló, hogy a kétségeket, a bizonytalanságot mire használja a baloldal. Magukhoz hűen.


Hogy a Times mit írt akármikor, az se nagyon megbízható. Láttam én már olyan képet hitelesnek is tartott nemzetközi helyen, amin nyilvánvaló cigányok voltak, szekéren, és aláírták, hogy ezek az erdélyi magyarok.

2018. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%

A kétségeket és a bizonytalanságokat Marcsikáék akarják kihasználni, azzal érveltek, a szakértő nem 100 csak 90%ra biztos benne, hogy ez Pruck Pál.

Ennél jóval kisebb bizonyosságra is adtak már halálbüntetés Amerikában. A képen a ma már nem élő Pruck Pál családja szerint is ő van, a kép aláírása szerint is ő van, ha fotós szerint is Pruck Pál meg Pruck Pál szerint is ő volt azon a képen, akkoor hogy jut eszébe ennek a történelemhamisítónak, hogy a csaló Dózsa László nevét írja föl, akinek az 56os kalandjai úgy igazak mint Indiana Jonesé. Az ügyben az a szánalmas, hogy a jobbosok most államilag elkezdték a történelemhamisítást, csak mert Pruck Pál nem volt eléggé nemzethy igazmagyar jobber nekik.

2018. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az élet nagy gondjai :D
2018. jún. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!