Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sall. R. Benedek vs Hadházy?...

Sall. R. Benedek vs Hadházy? Vélemény?

Figyelt kérdés
[link]

2018. ápr. 25. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Az a véleményem hogy Sallai Róbert Benedek nem bír uralkodni magán, nincs igaza és még neki áll feljebb.

Nem képviselőhöz méltó ahogy viselkedik a párttársával szemben.

2018. ápr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Lehet más a politika :D
2018. ápr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Litkai Gergely szavaival élve "nagy lófaszt lehet más a politika" XD
2018. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%

Hadházi nem ezt érdemelné, ő rendre bevállalta a fidesz korrupciós ügyeinek ismertetését ország világ előtt és a parlamentben orbán jelenlétében is, amivel felhívta a figyelmet a fideszes lopásokra csalásokra és hazugságokra.


Ezzel magára zúdította a fidesz és orbán haragját, most meg a párt társa fordult ellene eléggé alpári stílusban.

Remélem hogy ezt a benedeket kizárják mert szerintem ez a pali a fidesz beépítettembere az LMP ben, ez egyre világosabban kezd kirajzolódni.

2018. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Hadházynak igazi patkány képe van, én elhiszem, hogy geczi módon provokálta a Sallait, akiről tudta, hogy elborul majd tőle az agya.

Az LMP most már tényleg egy viccpárt lett.

2018. ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Sallai ragaszkodik az LMP elveihez, pl. hogy nem paktálnak Gyurcsánnyal és a Maszoppal. Hadházy szerint viszont fel kell adni a régi elveket, hogy megbuktathassuk a Fideszt, mert másképp nem megy. Én mind a kettőt meg tudom érteni, olyan döntés elé állította őket a helyzet, amit nem lehet tökéletesen megoldani. Viták pedig minden demokratikus pártban vannak, a Fideszben persze nincsenek, mert ott az van, amit a főnök mond, oszt jónapot.
2018. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!