Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » László Petra elismerte tettét,...

László Petra elismerte tettét, és megbánta. Szerintetek ez elég hogy ne álljon bíróság elé?

Figyelt kérdés

"Tettemet őszintén megbántam, és vállalom érte a felelősséget."

[link]



#riporter #rugdosás #gáncsoló #elismerte
2015. szept. 11. 13:34
1 2
 1/12 Andizsuzsi ***** válasza:
29%
nem
2015. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igaz most csúsztatni és mosdatni akarják páran egy videóval, ami amúgy semmit sem bizonyít hogy nem rúgott és gáncsolt, csak lassítva van de abból a szögből nem látszik. De ő elismerte és vállalja a felelősséget.
2015. szept. 11. 13:41
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Tegnap még nem bánta meg.
2015. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mert tegnap nem nyilatkozott senkinek, első nyilatkozata az MNO-nak szólt. Ott van a cikkben. "Őszintén sajnálom a történteket. Csak mostanra tudtam összeszedni annyira magam, hogy írjak..."
2015. szept. 11. 13:42
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Én mélyen elítélem a tettét, de szerintem már így is van elég baja.. Ki tudja mikor lesz munkája, valamint a fél ország megveti.. Sőt, még külföldön is névvel együtt tették közzé a hírt. Azt nem hiszem, hogy valóban megbánta a dolgot (látva a Hozzá hasonló emberek mentalitását a környezetemben is). Talán azt bánja inkább, hogy nyilvánosságra került.
2015. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nem elég.

Engem nem hat meg a megbánása. Mit szólna ha az ő gyerekét rúgná fel valaki? Vagy őt?

Normális ember nem így viselkedik.

2015. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

13:50,


Amikor én legutóbb törvénykönyvet olvastam, ezek még mind büntetendő dolgok voltak...


Vagy neked másik verziód van?

2015. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Én is megbántam volna, ha 5 év börtönt akarnának a nyakamba sózni. XD
2015. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

Bőven elég kéne, hogy legyen. Főleg, hogy csak egy egyszerű gáncsolásról volt szó. Már engem is gáncsoltak ki, mégse jelentettem fel senkit.

Másik dolog, hogy ennél jóval komolyabb bűntények is történnek naponta, amikkel csak nagyon kevesen kerülnek bíróságra.

László Petra érvelése is helytálló. Ha börtönbe kerül, én politikai mártírként fogok rá tekinteni.

2015. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Shai-Hulud ***** válasza:

"Bőven elég kéne, hogy legyen. "


Ja, igen, én meg tegnap kifosztottam egy öregasszonyt, elloptam a szomszéd kocsiját, és megfenyegettem, hogy elvágom a torkát.


De őszintén megbántam, akkor most kvittek vagyunk, ugye?

2015. szept. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!