Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az épülő...

Mi a véleményetek az épülő narancs diktatúráról?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 15. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%

"2010-et írunk, új időszámítás kezdődik."

Nekem ezzen nincs bajom, csak akkor ne bóhockodjanak. Mondják ki, hogy azért lesz egy nímand pártkatona a köztársasági elnök, azért lesz a számvevőszék elnöke szintén kormánypárti, azért döntenek egyedül az ab tagokról, és azért lesz majd közelező helyreigazítást leközölni, ha egy cikket sértőnek vagy pontatlannak talál valaki, mert kétharmaduk van, és mindenkinek kuss. De akkor ezt így mondják ki.

2010. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
természetesen bohóckodjanak, na.
2010. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Ezt lehetett előre tudni. De az azért gusztustalan, hogy ilyen nyilvánvalóan csinálják.
2010. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
2006-ban látták, mire képes (vagy inkább mire nem) a magyar, ha felkel. Ezért merik megcsinálni.
2010. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
hát nem semmi
2010. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Ez a riport magáért beszél. Akinél ez nem veri le a biztosítékot, abba kár a szó. Az vagy elvakult fideszhívő, vagy a közügyekkel kapcsolatban teljesen közömbös cosmoproli.

Az ilyen arrogáns, ostoba libákat kár beengedni a Parlamentbe. Ez hülyébb, mint a elsőosztályos napközis tanárnőm. Az Orbánnak őt is, meg a Kósát is ki kéne vágnia végre, mint a macskát szarni! Ez a tehén csak dirigálni és áskálódni tud, semmihez sem ért. Kikaparnám a szemét, ha lenne képe elém állni.

2010. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Megjegyzem, nem is az zavar, hogy ezt elkezdte a fidesz, mert valóban, kétharmaduk van, hanem hogy ez felhívás keringőre. Ezek után minden ezt követő kormány egyre gátlástalanabb lesz, mert megteheti. Képzeljétek el, ha a teljes ab-t az MSZP jelölné. Jáááj.
2010. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nincs min csodálkozni. Az előző kormányzásuk, valamint az elmúlt 8 év megnyilvánulásai alapján teljesen nyilvánvaló volt, hogy ez lesz. Én tudtam, mondtam, írtam előre (ezen az oldalon is), de az emberek csak megmosolyogtak, meg azt mondták, hogy ne károgjak. És ez még csak a kezdet. Még csak pár hét telt el a kormányzásuk óta.


Igen, az lesz hogy kiépítenek egy tekintélyuralmon alapuló látszatjogállami rendszert, amiben ők hozzák az összes szabályt, ők hajtják végre, és ők ellenőrzik önmagukat. Ja, és ők neveznek ki mindenkit a portássegédtől a bírókon át a közt. elnökig. És nem lesznek gátlásaik. Megvan és lesz a hivatkozási alapjuk: Ekkorát győztek, így akarta a nép, meg különben is új forradalmi rendet építenek.


Sokan még mindig bíznak bennük, azt mondják, ügyes gyerekek, biztos jókat döntenek, nem is kell az a sok vita, akadékoskodás. Még ha el is fogadjuk, hogy tényleg olyan jók (nekem ez is erősen kétséges), akkor is, ha valakinek nincs semmiféle korlátja, senki soha nem szól vissza neki, annak mindig nagyon rossz vége van egyénileg is, kollektívan is. Felhalmozódnak a hibák, a voluntarista döntések, korrekcióra nincs lehetőség. hát most ennek megyünk neki.

2010. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen,meg az országgyűlési választási rendszert is olyan aránytalanra,sőt még aránytalanabbra tervezik,mint amilyen most.De én 2014-ben egy tavaszi vasárnap este 11 körül még egy órát fogok fulldokolni a röhögéstől,amikor hatalmasat buknak majd a saját választási rendszerükkel.Mert ha ezt így folytatják,akkor az lesz.
2010. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is meg fogják színi így. Most pedig adott lett volna a lehetőség arra, hogy 8 vagy akár 12 évig is simán megtartsák a kormányrudat, de azzal, hogy ilyen arrogáns megnyilvánulásokkal, és a nem is titkolt központosítással szerintem gyorsan sikerül ismét 40% köré visszaesni.
2010. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!