Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ehhez mit szóltok? A Jobbikos...

Ehhez mit szóltok? A Jobbikos képviselők jól ki vannak tömve. Engem meglepett.

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 11:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%
Engem meglepett. De egyáltalán nem zavar. Amíg nem bűnözéssel keresi meg a vagyonát, ill a kisemberek ravasz kizsákmányolásával, addig egy csöppet sem zavar, sőt...
2010. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%
A Jobbiknál legalább bevallják. Gondolod, hogy a gyurcsányfélék majd bevallják a feketén szerzett vagyonukat?:DDDD Jaj Istenem... Megdöbbennél mennyi pénzük van svájci, ciprusi, máltai bankszámnlákon
2010. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
53%
A felét se hidd el annak, amit olvasol... Még több vagyonuk van, csak ráiratják a családra. Érdekes, hogy míg egy éve Gyurcsánynak még volt vagy 15 ingatlana, most már csak kölcsöne van, és csupán társatulajdonos egy vidéki családi házban, valamint a nevén van egy panel-egérlyuk, ahol az anyukája lakik. Ha-ha-ha... Tisztán látszott már a Hagyó-ügyben is, milyen piszkos módszerekkel mentik ki a lopott pénzt.
2010. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem kötelező csórónak lenni. Irigy vagy, kérdező? Ha te is olyan üzletekkel foglalkoztál volna, mint ők, neked is annyi lóvéd, ingatlanod lehetne. De hát ha te megálltál a 6 általánosnál, ne csodálkozz hogy csóró vagy.
2010. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
35%
Emberek, ne legyünk már lábszagú jakobinusok, mert az undoíító. Már mi a kínkeserves istennyiláért ne lehetne pénzük? Nem az a baj ezzel a bandával, hogy milyen az anyagi helyzetük ugyanis.
2010. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
87%
egyetértek, ők legalább bevallják hogy 37 ingatlanban TULAJDONHÁNYADUK van. nem úgy mint a többiek akik offshore cégekre mentik ki a pénzüket stb. orbán szted helytartóként mennyit kap a legfelső elittől? gondolom nem írják bele...
2010. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

"De hát ha te megálltál a 6 általánosnál, ne csodálkozz hogy csóró vagy."


Egy újabb "netmédium" aki megmondja így látatlanban, hogy milyen képzettségem van. Ha lenne még BP-TV lehetne neked is saját műsorod rajta.:)

2010. jún. 15. 14:35
 18/24 A kérdező kommentje:
Egyébként nem irigykedek, csak sajnos azt látom a Jobbiknál, hogy elindult egy alulról szerveződő mozgalom amit sokan rengeteg munkával felfuttattak, majd mikor már látszott a siker megszállták a szerencsevadászok akik aztán becsücsültek a parlamentbe akik meg a belüket kidolgozták le lettek koptatva.
2010. jún. 15. 14:37
 19/24 anonim ***** válasza:

hagyó fizuját is megnézzük?


vagy gyurcsányét akinek csak 1 panel házavan hivatalosan?

2010. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nézheted, azt én nem mondtam, hogy ők csórók, vagy jobbak. De a kérdés nem is ez volt. Előrébb már leírtam, hogy mi a furcsa nekem ebben.
2010. jún. 15. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!