Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ehhez mit szóltok? A Jobbikos...

Ehhez mit szóltok? A Jobbikos képviselők jól ki vannak tömve. Engem meglepett.

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 11:44
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Link lemaradt, bocsi.


[link]

2010. jún. 15. 11:44
 2/24 anonim ***** válasza:
46%
engem is meglepett! Más kérdés, hogy nyilván nem mindent vallanak be, mert vannak itt is okosságok: felesége nevén van, stb.
2010. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem annyira nem sok, ha meg még az origós túlzásokat is levesszük, akkor meg főleg.
2010. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Nekik amijük van, az a saját nevükön. Gondoltad volna például, hogy (Hús)Hagyó Miklósnak nincs se háza, se autója, se bankbetétje?
2010. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

"Szerintem annyira nem sok, ha meg még az origós túlzásokat is levesszük, akkor meg főleg."


Jó lenne ha nekem is csak ennyi lenne.:)


Túlzásról szó sincs a parlament.hu-n meg lehet nézni.

2010. jún. 15. 12:11
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
Na ha nálad ez a "jól ki van tömve" akkor nagyon csóró lehetsz.
2010. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%

"A Jobbik egyik legvagyonosabb képviselője a vagyonnyilatkozatok alapján Apáti István. Neki összesen 16 ingatlanban van különböző mértékű tulajdoni hányada: többek között gyümölcsösben, erdőben, legelőben, kertben, szántóban. Van egy 94 négyzetméteres lakása is Mátészalkán és egy 2007-ben vásárolt Volvo autója. Értékpapírban közel 3,3 millió forintot tett félre, takarékbetétben pedig további 3,676 milliót. Törlesztenie egy 115 ezer forintos áruvásárlási hitelt kell. Apáti jövedeleme vagyonnyilatkozata szerint családi gazdaságból származik, 20 százalékos részesedése van egy mezőgazdasági kft-ben."


Szerintem ez egyáltalán nem sok, ha a pénzt nézzük. Ha az ingatlanokat akkor pedig lehet hogy azokkal foglalkozik, az a munkája nem?

2010. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Apátin is túltesz ingatlanok számában Kiss Sándor jobbikos képviselő , akinek 37 ingatlanban van változó mértékű tulajdoni hányada. Az ingatlanok között van több lakás, erdő, szántó, legelő, udvar, gyümölcsös, rét, mocsár, vízállás, kert, gyep, irodaház, üzlet, továbbá egy baktalórántházi szemétlerakó is. Kissnek kocsija nincs, viszont van egy 2002-es Simson motorja, 3 millió forint készpénze és 1,2 milliója bankban. 4 millió forinttal tartozik egy pénzintézetnek. Gyógyszerészként csak havi 132 ezer forintot keres, jövedelmét ingatlan bérbeadásból egészíti ki, továbbá ő a vezetője a Fehértó-Patika Bt-nek, amely 95,6 százalékban övé.
2010. jún. 15. 12:36
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
nem tudom mi a probléma, én itt hatalmas vagyont nem látok. Ennél még nekem is több van,pedig nem tartom magam gazdagnak. A 37 ingatlan, aminek nagy része ráadásulmezőgazdasági vidéken egy pillanat alatt összejön.
2010. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
37 ingatlan nem sok? Ejha, ide sem csórók járnak úgy látom.
2010. jún. 15. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!