Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár János szándékosan "lép...

Sulek Péter kérdése:

Lázár János szándékosan "lép kifelé" a Fideszből?

Figyelt kérdés
Ti hogyan látjátok lassan mond le minden tisztégéről,mi lehet az oka szerintetek ?
2018. máj. 17. 17:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%

Nem "lép kifelé" a fideszből.

Azt teszi amit már fél éve bejelentett, a parlamenti kormányzati vezető munkája helyett a választókörzetével és a családjával szeretne ebben a ciklusban foglalkozni.

Tényleg olyan nehéz megérteni, hogy 4 év ilyen felelősségteljes és nagy munkaterhelésű feladatkör után szeretne kicsit mást csinálni, pl. levegőt venni néha???

A gyerekei most kisik. Ha még egy 4 éves ciklust reggeltől estig a miniszterelnöki iroda körül tölt, akkor nem látja őket felnőni.

Ráér, ahogy a kérdéseitekből egyre inkább látszik, az ellenzék nem lesz kormányképes még sok ciklusok keresztül.

2018. máj. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Orbán mellett egy okosabb ember nem fér el. Olyanok kellenek köré akik emelik a mítoszt, hogy mennyire tehetséges, és hogy tőle jobban senki nem irányítana.
2018. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%

Nem lép ki és nem lesz az "öribaritok" sem, akármennyire szeretnétek.

Ezt a "barátságot" már eljátszottátok az őt folyamatosan lejárató mocsoközönnel, aljasságcunamival.

2018. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem ő lép ki, hanem Orbán építi le. Kezdett már önálló lenni, és nem olyan ostoba, mint a többi miniszter. Nem tudni, hogy milyen hatalmi harcok vannak a Fideszben, de Lázár riválisa lehet Orbánnak. Ezt pedig Orbán nem tűri.
2018. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Különben van is rá okotok. Eleve az, hogy az ellenzék eljátszotta már mindenét, és ez biztosítja Orbán bázisát, de a Fidesz oldalán ennek ellenére van kihívásra alkalmas ha az ellenzékben nincs és nem is lesz ok rá.

De ugye itt attól tartanak a trollok, hogy mi van ha Lázár is rájön erre? Orbán úgy nyert hogy megszólította az addig semmibe vett, megsértését réteget. Mi van ha most Lázár fogja megtenni ugyanezt? Igaz? Pontosan ettől tarthat Orbán is, hogy jön egy új projekt akinek nem Ő lesz a főszereplője. És Lázár mögé több is kerülhet mint Orbán mögé, hisz mögötte lehetnek Fideszesek és nem Fideszesek is.

2018. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Megsértett*
2018. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%

#4

Nem "fosok", semmi közöm hozzá.

Mindössze hányingert kapok - ha már a testi hasonlatoknál tartunk - ahogy az ellenzékiek az eljövendő, új Messiást látják benne, mint összes reményük forrását.

Ennyire mélyre nem is gondoltam volna, hogy le lehet süllyedni.

Van szerencsém személyesen ismerni LJ-t (na nem magánemberként), tanúja voltam nem egyszer a véleménynyilvánításának az ellenzéki hozzáállásról és ez ad alapot arra, hogy ne "fossak".

Ti viszont nyugodtan megtehetitek, amikor dörgölődzni indultok hozzá!:)

2018. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá!

A válaszom nem a jelenlegi 4-esnek szólt, hanem akit töröltek.

2018. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
Én nem dörgölőzök és tisztában vagyunk azzal milyen, és mit gondolhat rólunk. De az előbb leírtam. Nem hányingert kapsz, hanem úgy tudod mint én, hogy mi forog kockán. Orbán nyert azzal, hogy a sértett, változást akaró mögé álltak (álltunk) anno. Majd még lejjebb küldte a lécet. Lázár képes lehet ugyanerre. Ha megszólítja a sértettek és a fideszeseket akkor izgalmas éveknek nézünk elébe. :)
2018. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

#9

Én nem hiszem, hogy Lázár orbáni szinten bele akar merülni a politikába.

Ő szeret jól élni, szeret népszerű lenni, egészségesen hiú ember, aki nem tesz mindent egy lapra 0-24-ben.

Nem érez elhivatottságot és belekerült abba a korba, amikor szeretné élvezni is az életet.

2018. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!