Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi az esélye, hogy napokon...

Mennyi az esélye, hogy napokon belül, heteken belül megdől Orbán rendszere?

Figyelt kérdés
Az ország láthatóan forrong, lázad a diktatúra ellen. Szerintetek várható egy olyan forradalom, mint 1956 vagy az arab tavasz? Én nagyon várom, mert a vak is láthatja, hogy így végünk van itt, a gazdaság romokban, az emberek nagy része az éhhalál szélén vergődik. Egyébként is hogy mondhatja ki Orbán, hogy megnyerte a választást? Hiszen még a csalásos válaszás mellett is sokkal többen szavaztak a demokratikus pártokra, mint őrá. Nagyon durva hogy őt kérték fel.
2018. máj. 10. 21:30
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

#13, én pesti vagyok, de a te demokrácia felfogásod elég sajátos. Mitől volna külömb Bp, mint az ország többi része?

106-ból 20-at se nyert az ellenzék, hol látod a forrrongást, a tömges éhhalált már nem is kérdezem?

Amúgy hol élsz?

2018. máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
"Csak egy demokratikus választásokon a fidesz csúnya verességet szenvedett volna. Hogy lehet az hogy Budapest nélkül el lehet dönteni a szavazás eredményét? Olyan rendszer kell, ahol a budapestiek nélkül nem lehet nyerni senkinek sem. Erre most a vidéki csőcselék döntött meg a "magyaroknak" kinevezett románok, ukránok, lengyelek." Az orszag nemcska Budapestböl all, milyan külfölddeikröl beszelsz te, mindehol tarolt videken a fidesz 2 db valasztoi körzet kivetelvel
2018. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Lassan már én is támogatom hogy váljon le az országról Budapest. Inkább útlevéllel mennék oda ha néha kell. Úgy el vannak már szállva maguktól az ott élők. Csak sok vérosi életébe se járt vidéken. Én viszont számtalanszor jártam Budapesen. Véleményem szerint ugyanúgy vannak ott is tanulatlan v simán csak egyszerű emberek hogy szépen fogalmazzak. Arról meg nem éntehetek hogy te éhen skarsz halni mert egy semmirekellő tehetségtelen ember vagy
2018. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
0%
Elég egy agyvérzés, infarktus, stroke, embólia....olyan sérülékeny az ember...
2018. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!