Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi az esélye, hogy napokon...

Mennyi az esélye, hogy napokon belül, heteken belül megdől Orbán rendszere?

Figyelt kérdés
Az ország láthatóan forrong, lázad a diktatúra ellen. Szerintetek várható egy olyan forradalom, mint 1956 vagy az arab tavasz? Én nagyon várom, mert a vak is láthatja, hogy így végünk van itt, a gazdaság romokban, az emberek nagy része az éhhalál szélén vergődik. Egyébként is hogy mondhatja ki Orbán, hogy megnyerte a választást? Hiszen még a csalásos válaszás mellett is sokkal többen szavaztak a demokratikus pártokra, mint őrá. Nagyon durva hogy őt kérték fel.
2018. máj. 10. 21:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
46%

"Hogy lehet az hogy Budapest nélkül el lehet dönteni a szavazás eredményét? Olyan rendszer kell, ahol a budapestiek nélkül nem lehet nyerni senkinek sem. Erre most a vidéki csőcselék döntött meg a "magyaroknak" kinevezett románok, ukránok, lengyelek."


A csőcselék éppenséggel ti, balliberók vagytok. Egyházi vezetőket köpdöstök, miegymás. ;) Szánalmas csürhe vagytok annyi biztos, és bár ki nem állhatom a fideszt, de a hozzád hasonlónak ne legyen beleszólása nagyon semmibe, te "felvilágosult" ellenzéki.


Qrcsány vezéred meg marad az 5%-on. :P

2018. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
86%
"Erre most a vidéki csőcselék döntött..." Hát nézd, én vidéki, ellenzéki szavazóként azt mondom, hogy amíg ezen a szinten vagy, addig ne álmodozz kormányváltásról.
2018. máj. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként a 8 millió választópolgárból, csak 1,5 millió körül vannak a budapestiek. Szóval nem jó ötlet csőcselékezni a vidékieket, mert úgy nehéz lesz valaha is választást nyerni.
2018. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

"Egyébként a 8 millió választópolgárból, csak 1,5 millió körül vannak a budapestiek. Szóval nem jó ötlet csőcselékezni a vidékieket, mert úgy nehéz lesz valaha is választást nyerni."


Ha a saját eszüktől eddig nem jöttek rá erre, akkor kár is többet várni az ilyenektől. :)

2018. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
73%
Én rühellem Orbánt és a Fideszt, de az ellenzék illetve az ellenzéki szavazók is megdöbbentőek. Lecsőcselékezni mindenkit aki vidéki? Az ország nem csak Budapestből áll. Még ha engem is idegesít időnként sok falusi ember beszűkült látásmódja, és tájékozatlansága, akkor sem csőcselékezem le.
2018. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
25%
Meg is dögölhet valaki, vagy egy stroke-tól a bilire nyomorodik. Ezt az opciót se hagyjuk ki...
2018. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
32%

Tényleg ennyire süket és vak vagy???


Neked ez a forrongás meg lázongás, hogy kiment 100 eszement hippi és megtámadott, leköpdösött három református lelkészt????

Hogy a napok óta beharangozott és szervezett élőláncból, amivel a parlamentet akarták körbevenni, még egy nyavajás élőkörre is alig jött össze a létszám, nemhogy a Kossúth teret vagy magát a Parlament épületét körbeérte volna??


10 millió emberből ott van pár száz és neked ez az ország???


Szánalmas vagy!

2018. máj. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0.
2018. máj. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Forrong az országozás, arab tavaszozás, elcsalt választás kiabálása, diktatúrázás, vidéki csőcselékezés.


Na az ilyen felvilágosult ellenzéki szavazók miatt, mint amilyen a kérdező, szégyenlem lassan már, hogy az ellenzékre szavaztam. Nagyon kínos, hogy az ilyenekkel vesznek egy kalap alá. :/

2018. máj. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 árokpart ***** válasza:
Szinte biztos, hogy még csak hasonló sem lesz mint amit a kérdező ír, viszont később újabb tüntetések nem kizártak. Ugyanis a konkrét leendő kormányzati intézkedéseket még nem ismerjük. Ennek fényében dőlhetnek el a dolgok szerintem. Most még bármilyen intézkedést is hoznának, a kormány a nyáron még biztosan fenn fogja tartani ezt az euphorikus, jóléti állapotot.
2018. máj. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!