Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Szóval azért kell...

Fideszesek! Szóval azért kell a fideszre szavazni mert más is lopna? És ha én humánus embertípus vagyok, és azt mondom másnak is joga van lopni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 11:14
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
48%
Nem "kell" a Fideszre szavazni.
2018. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
52%

"Ki a fenét érdekel Thürmer Gyula, már ne is haragudj? A Fidesz semmilyen szinten nem áll kapcsolatban vele."


Csak most már gyakorlatilag hetente jár be a Fidesz propagandacsatornájára, ahol mély egyetértéssel bólogatnak egymásnak.

2018. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy ha már a szemkilövető gyurcsánynál tartunk, miért van még mindig szabadlábon? 8 éve volt a Fidesznek, hogy elítélje a Magyarország ellen elkövetett bűneiért, meg is ígérték minden választáskor, mégsem tették.

(Persze a kérdés költői, valójában nagyon jól tudom, hogy miért.)

2018. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
47%

#22

Nem a Fidesz dörgölődzik Thürmerhez, hanem Thürmer a Fideszhez és ez baromi nagy különbség.

Ahogy te sem vagy felelős azért, ha egy kutya hozzád dörgölődzik, attól te még nem leszel kutya.

2018. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
39%

#23

A szemkilövetésért A bucifejű Gergényi lett elmarasztalva.

Gyurcsány mindent rátolt és Gergényi - nyilván jó pénzért - elvitte a balhét.

2007. május 19-én Gyurcsány Ferenc bejelentette, hogy elmozdítja beosztásukból Bene László országos és Gergényi Péter budapesti rendőrfőkapitányt. A miniszterelnök, pártelnök az MSZP választmányi ülésén azzal indokolta a döntését, hogy a közbizalom megingott a rendőrségben, a sokasodó és a rendőrséget is érintő „botrányos ügyek” miatt.

Gergényi szakmai „jó híre” ekkorra már erőteljesen megcsappant. Az emlékezetes elszólásai – „az elejtett rendőri azonosítók”, a „Viperák” stb. – sem erősítették iránta a bizalmat.

2018. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
39%

"Végül is a korrupciós toplistán már csak Bulgáriát kell beelőznünk."


nem értem miért szeretnek ezen annyira csámcsogni az ellenzékiek.

Transparency International állítja ezt, amit mint tudjuk Soros György pénzel.

érdekes módon csak a baloldali erősen Soros közeli médiumok hangoztatják ezt a "teljesen hiteles" statisztikát.

mielőtt jönnének a megmondó emberek, nem, nem vagyok Soros fóbiás, csak szeretek nyitott szemmel járni.

mások meg úgy tűnik jobban szeretik a sötétséget.


a kérdés meg szimplán csak egy vasárnap délutáni, unatkozó frusztrált troll agymenése.

2018. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
64%
#25 Nem ez volt a kérdés, hanem hogy gyurcsány miért nem lett elmarasztalva a szemkilövetésért, Sukoróért, a hazaárulásért, a rengeteg ellopott pénzért, stb.
2018. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
43%

Folyamatos béremelés azért van, mert lelépett 600 ezer ember az elmúlt 8 évben, és nincs munkaerő.

Ezért emelik a cégek a béreket.

Rezsicsökkentés.

A gáz és a villany világpiaci ára is kb. 40%-kal kevesebb, mint amennyiért itthon kapjuk.

Egy rezsicsökkentés még beleférne.

Épül az ország az EU-s pénzekből.


Azért a Fidesz kivetett 20 db új adót. Telefon adó, fizetős útszakaszok bevezetése, stb. És lehetőséget adott az önkormányzatoknak, hogy saját hatáskörben 10 fajta adót vessenek ki helyileg.

2018. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
60%
Miért kellene a Fideszre szavazni? Arra szavazol, akire akarsz.
2018. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
38%

#27

Azért, ahogy már az előbb leírtam, - mert bár születtek ellene feljelentések - de nem lehetett rábizonyítani semmit, bár mindenki tudta, hogy ő mozgatta a bábokat és az ő utasítására történtek a dolgok.

Szemkilövetés = Gergényi

Sukoró = Tátrai Miklós, az MNV egykori vezérigazgatója

És a többi ügyben is ugyanez a helyzet.

Hiába tudod, hogy ő a hunyó, ha a bábjai bevállalják és elviszik a balhét.

2018. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!