Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Szóval azért kell...

Fideszesek! Szóval azért kell a fideszre szavazni mert más is lopna? És ha én humánus embertípus vagyok, és azt mondom másnak is joga van lopni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 11:14
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
37%
Neked jobbikosként ahhoz van közöd, hogy egy Simicska-féle csicskapártot támogatsz, amelyiktől semmi jó nem lenne várható korrupciós téren, Simicska nyilván benyújtaná a számlát.
2018. máj. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
34%

#10

Volt Jobbikosként mondom:

Annyi a közöd hozzá, hogy Vona ezekhez dörgölődzött és lépett szövetségre a választások előtt és ez szerinted jobbikosként, rendben van.

2018. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
37%

"Látom,épül minden,a gazdaság szárnyal,a bérek folyamatosan nőnek.2010 előtt ilyen nem volt!"

Milyen cuccot szívsz? Adhatnál belőle nekem is. Az ún. "rendszerváltás" óta gyakorlatilag semmi nem épült Magyarországon, vagy ami igen, azt külföldi tulajdonú multik építették. A "gazdaság szárnyal" elég általános dolog, jó lenne tudni, mire gondolsz, mert sejtésem sincs. Az tény, hogy magyar ipar egyáltalán nincs, a mezőgazdaság is haldoklik. A bérek egy-két ágazatban nőnek ugyan, de csak azért, mert egyre többen disszidálnak, és a munkaerőhiány miatt béremelésre kényszerülnek a cégek. De a legtöbb ágazatban így is éhbért fizetnek: a közszférában 2008 óta (!) nem volt béremelés; az egészségügyben olyan nevetséges bérek vannak, hogy hálapénz nélkül egy orvos kb. éhen halna a családjával; a pedagógusok fizetését ugyan emelték, de a pótlékok megvonása miatt sokan kevesebbet keresnek, mint előtte, stb.

2018. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
56%

Én ezt a korrupciót nem értem. Az jó dolog, nem? Szerintem tök jó dolog.


Évekkel ezelőtt olyan firmánál melóztam, ahol Görögországba jártam le kamionnal két évig. Ismertem ott csínját - bínját a szerb - makedón pályának.


Egy alkalommal a feleségem mesélte, hogy egy kollégája Görögországba ment nyaralni a családjával, gyorsan hajtott, megállította szerb közeg és rommá büntette. Az ember kikelt magából, mekkora disznóság ez már. Vegzálják a nyaralni indulót. Persze annyit nem tudott rácul, hogy doberdan, és persze, nem tudta mitől dörög az ég arrafelé.


Jót röhögtem. Engem majdnem minden úton megállítottak akkoriban, hetente fordultam Athénból. Mindig volt 200 dinár (akkoriban kb. 3 euró) az útlevelemben, kivette a fakabát, "hajde magyar" - már mentem is a dolgomra. Csak akkor kért többet, ha tényleg pofátlanságot csináltam.


A lúzer meg ment a bankba sorba állni kifizetni a csilliós büntetést. Aztán még fel volt háborodva, ő, aki szabályt szegett.

2018. máj. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
54%

"Neked jobbikosként ahhoz van közöd, hogy egy Simicska-féle csicskapártot támogatsz, amelyiktől semmi jó nem lenne várható korrupciós téren, Simicska nyilván benyújtaná a számlát."


És akkor nem volt semmi baj Simicskával, amikor még a Fideszt támogatta?


"Annyi a közöd hozzá, hogy Vona ezekhez dörgölődzött és lépett szövetségre a választások előtt és ez szerinted jobbikosként, rendben van."


Mutass egy nyilatkozatot vagy bármit, amiben Vona nyíltan az MSZP-hez vagy DK-hoz dörgölőzött volna. Arról meg nem tehet, hogy az embereknek annyira elegük van a Fideszből, hogy a két tábor egymásra is hajlandó volt átszavazni.

2018. máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
42%

#10

És még annyi közöd van hozzá jobbikosként, hogy most is együtt meneteltek, fényképezkedtek a szemkilövető Gyurcsánnyal. Mi ez, ha nem hányinger?

És neked ez rendben van?

2018. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
42%

"És akkor nem volt semmi baj Simicskával, amikor még a Fideszt támogatta? "


A fidesznek önálló programja van. Amikor simicskának nem tetszett kitették. Nem igazították simcsikához, ahogyan a Jobbik.


A Jobbik gyakorlatilag eladta magát az értékrendjét a pénzért. Egyik pillanatról a másikra magát radikális joboldaliként valló pártból liberális baloldali lett, mert simicska ezt akarta. Ha nyernének és jönne mondjuk soros még több lovettát hozva, akkor mik lesznek szerinted ? :XD

2018. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
55%
A tüntetés egy civil kezdeményezés, ami mögé beállt a Jobbik, és igen az MSZP-DK is. Ti viszont elég jóban vagytok a nyíltan kommunista Thürmer Gyulával, aki olyan tömeggyilkosokat éltet mint Kim Jong Un és Kádár János.
2018. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
52%
Simicskának annyi köze van a Jobbikhoz, hogy a Jobbik az ő plakáthelyein hirdetett. Tehát kb. annyi, mint nekem a pékhez, akitől a kenyeret veszem. Minden más a Habony-Vajna-média hazugsága.
2018. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
38%
Ki a fenét érdekel Thürmer Gyula, már ne is haragudj? A Fidesz semmilyen szinten nem áll kapcsolatban vele.
2018. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!