Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó dolog lenne kilépni az...

Jó dolog lenne kilépni az EU-ból, és belépni a megalakulni készülő Brazília-Oroszország-Kína-India szövetségbe?

Figyelt kérdés
Egyre jobban úgytűnik, hogy bennük van a jövő.
2010. jún. 13. 21:42
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
23%

ma 22:54


Értem, szóval láttad a spektrumon, hogy utcabálhangulat van, és ebből levontad nagyívű következtetésedet a civilizációk viszonyáról... szerencsétlen kis marha :))))

2010. jún. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
19%

Én úgy tudom, hogy létezik boldogságszintmérő országokra lebontva is, a pszichológusunk szokott példálózni vele, de eredményeket soha nem láttam vagy hallottam.

A természetfilmekben pedig valószínűleg nem síró embereket fognak mutogatni. Attól hogy egy filmben vidám kb 50 ember, akit látsz kb. semmit sem jelent, szóval ez hülyeség.

Ha hiteles adatokat akarsz erről (bár asszem mostmár mindegy), akkor keress rá arra amit mondtam, nem tudom talál-e a google valamit, soha nem foglalkoztam ilyen hülyeségekkel.

2010. jún. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
51%

ma 00:02


Nem létezik objektív "boldogság"-szintmérés, eleve nem lehet definiálni, mi az a boldogság (mindenkinek mást jelent ugyanis).


Van olyan, hogy élettel való elégedettségi index, ez pedig Oroszországban, Indiában és Kínában alacsonyabb, mint Nyugat-Európában és az USA-ban, tehát a nagyokos kérdező ezzel kapcsolatban is hülyeséget beszél.


[link]

2010. jún. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
62%
Igen, ez az, élettel való elégedettség, erre gondoltam, mint boldogság. Végülis hasonlót jelent, de a boldogság tényleg szubjektív.
2010. jún. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként miért nem költözöl oda? Az átlag magyar itt megkeres mondjuk havi 100-at amivel persze elégedetlen ezért siránkozik. Aztán bekapcsolja a TV-t meglátja, hogy bezzeg brazíliában milyen boldogok, akkor meg irigykedik. Szerinted egy ilyen ember boldog tudna lenni havi 20 ezerből kemény fizikai munkát végezve? F*szt.
2010. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Egyébként meg az eredeti kérdésre visszatérve, nem tudnánk elszakadni a Nyugati világtól, ez lehetetlen lenne. Itt vagyunk európa közepén, alapból nyugatiasodott kultúránk van. Szent istván királyunk döntött úgy, hogy a Német-Birodalamt támogatja és a nyugat felé fordul, szóval ha el akarsz szakadni menj vissza az időben és győzd meg Istvánt, hogy inkább a keleti birodalmak felé orientálódjon. És egyébkén én nem akarnék semilyen szövetséget egy olyan országgal mint Kína, vagy túl közeli viszonyba kerülni az oroszokkal. Náluzk az emberi élet nem érték. Az a legfőbb céljuk, hogy katonailag és gazdaságilag "villogjanak". És azt is elfelejted, hogy már nem a kommunista rendszerben élünk ami mesterségesen volt fenntartva mindenféle verseny nélkül, ahol gyakorlatilag ingyen jött a nyersanyag és kölcsönös gazdasági segítség volt a "tagországok" között. A másik dolog meg az, hogy azért fejlődnek ilyen látványosan ezek az országok, mert 1. A nullán álltak és a semmiről könnyü fejlődni, ahogy ezt már leírták előttem, 2. Mindegyik ország ha észrevetted hatalmas területű ami magával hozza, hogy tömve van nyersanyaggal, 3. Mire nyugati szintű fejlettségűek lennének belefulladnak a saját mocskukba a környezetszennyezésbe, ez főleg Kínára jellemző, (meg az USA-ra is) vagy Brazíliában ahol kiírtják az őserdeiket.

Én azt mondom, hogy nem kéne semilyen nagy szövetséghez csatlakoznunk ahoz, hogy jól éljünk. Eddig se kellet, pont ezért tették tönkre az roszágot, Magyarország a történelem folyamán szinte mindig egymaga kellet, hogy küzdjön az ellenséges nagyhatalmak ellen és soha nem tudtak minket eltütnetni. Ezért is kellett pl az első VH után tönkretenni az országot. Szerintem a többi országtól való energia függőségünket kéne lecsökkenteni, vagy megszüntetni. Szélkerekek, napkollektorok, stb építésével ez lehetséges is lenne.

2010. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
68%

Igazad van kérdező.

Ezek az országok törnek fel, a nyugati kultúra hanyatlik, mert életképtelen.

Jó úton haladsz, és senki ne térítsen el róla.

2010. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
66%

igen. Nézzetek utánna: ezek az országok évről évre fejlődnek. Termőföldjeiket 40%-kal fogják növelni, míg Európa csak süllyed..

mindenképpen csatlakoznunk kéne,DE nem ugyanolyan feltételekkel, mint most az EU-hoz

2010. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
66%

Igen, jó lenne kilépni, de soha sehová többé nem belépni!

Ez a kis ország tele van olyan természeti kincsekkel, (kiváló minőségű termőföld, rengeteg ivóvíz, földalatti gázkészlet..stb, amit igyekeznek titkolni)+szellemi tőke, amivel remek szinten el tudnánk tartani magunkat, és minden ember jólétben élhetne. Ha nem mindig balf..z, idegenszívű vezetőket választanánk, akik csak a lejtőn visznek lefelé. Mindig arra fáztunk rá, hogy "csatlakoztunk" valahova, valakikhez. Megpróbálhatnánk végre megállni a saját lábunkon!

2011. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

"Igen, jó lenne kilépni, de soha sehová többé nem belépni!"


A világon összesen 2 minden tömbön kívüli ország van: Kuba és Észak-Korea. Biztos, hogy ők csinálják jól?

2011. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!