Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Ratkó Annáról?

Mi a véleményetek Ratkó Annáról?

Figyelt kérdés
Ratkó,Ratkó Anna,Ratkó Éva,Lánynak szülni dicsőség asszonynak kötelesség,

#Ratkó Anna #lánynak szülni dicsőség asszonynak kötelesség
2018. máj. 3. 03:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
Más faxával verte a csalánt a háború után megfogyatkozott országunkban.
2018. máj. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
Miatta van most túl sok nyugdíjas az országban.
2018. máj. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Egy demográfiai katasztrófát indított el, amit elég szerencsétlenül próbálnak létrehozni. Bár elég valószínű, hogy csak báb volt, akit azért toltak a nép elé, mert férfi minisztertől nehezebben nyelte volna le a nép a nők életébe belepofázást. Neki magának csak egy gyereke volt egyébként, azt is a szülei nevelték.
2018. máj. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem jó, ha sok fehér gyerek születik. Most is ezt kellene erőltetni, akár ilyen módszerekkel is. Én inkább az abortuszt tiltanám be, az tényleg embertelen, nem is értem, miért legális egy ember elpusztítása.
2018. máj. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
15%
Hatalmas hasznot hoztak az országnak azok a nemzedékek,aktív munkaerőpiaci részvételük miatt,áldás volt az országnak a Ratkó gyermekek,évi 200 ezer gyermekről beszélünk.Meg is látszik a munkaerőpiaci helyzeten az,hogy kezdenek kivonulni a munkaerőpiacról.Az országnak jót tett Ratkó Anna,az más kérdés ,hogy ne éppen etikus módon történt ez meg.
2018. máj. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Annak az aktív munkaerőpiaci részvételnek igen jelentős része kapun belüli munkanélküliség volt, mert valahol el kellett helyezni azokat is, akiknek hat általánosuk volt, mint a dicsőített Ratkódnak.
2018. máj. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Azt,hogy rengeteg ember életét megnyomorította azzal,hogy egyes családokba rengeteg gyerek született,akiknek sem gyerekkoruk nem volt,nem esélyük kitörni a nyomorból,amiért sokgyerekes szegény családba születtek!


A magzatvédőknek meg annyit,hogy nem csak addig kell védeni a magzatot,amíg megszületik,hanem utána is.


Másrészt hatalmas demográfiai katasztrófa,mert ez a rengeteg ember egyszer nyugdíjba megy,és képtelenség az,hogy olyan generációk tartsanak el nyugdíjasokat,ahol max 2-3 gyereket született olyanokat,ahol 6-8-10 gyerek született emiatt a törvény miatt.

Én azt nem értem,hogy ezt hogy nem látták előre,hogy mekkora baj lesz ebből később.

Lehet arra számítottak,hogy majd nyugdíj előtt meghalnak sokan.

2018. máj. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17%
Dehogyis ,rengeteg szakmunkást köszönthetünk azoknak a korosztályoknak.Amióta elkezdtek nyugdíjba vonulni,alig van festő,kőműves ,burkoló,stb.Legjobb korosztályok voltak.
2018. máj. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%
Hülyeség aki 8-10 gyermekről ír,amikor 5-6 évig volt érvényben az abortusz tilalom csak.Hogy születhetett volna 8-10 gyermek?Ezen korosztályok vitték hátukon az országot,megérdemlik a nyugdíjat,sokat tettek ezért az országért munkájukkal.
2018. máj. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
Talán úgy,hogy van akinek már a törvény előtt is volt több gyereke.
2018. máj. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!