Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy Szél...

Mit szóltok hozzá, hogy Szél Bernadett közpénzből habzsi dőzsizik?

Figyelt kérdés

[link]


"Dettin, akitől „lehet más a politika“ elvén pár alkalommal számon kértem a közpénzből létrehozott ruhatárát, a százezres fodrászszámlákat, a 20 milliós őt ünneplő nagygyűlést - és sorolhatnám, most már profi politikusként reagál: él a lehetőséggel, hogy távozzak azonnal a közéletből, mert kezdtek kínosak lenni számára is a kérdések, amiket most véletlenül nem Hadházy kérdez, mert őt is megválogatja, hol lásson visszaéléseket. "


Lehet Más a Politika. Hát nem sikerült másnak lenni.


2018. ápr. 16. 08:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Most mit vagytok úgy oda? Asziszitek én nem lopok?
2018. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
21%
Tudtam, hogy SZDSZ 2.0, tudtam, hogy igazából kőlibsik, csak szöveg, hogy zöldek is, nemzetiek is, libsik is, stb. is, de azért politikájukban a tisztességesség látszatát vették fel legalább, de úgy látszik, magánemberként ugyanolyanok maradtak. Kétszínűek.
2018. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
32%
jo draga fodrasza van. kulonben nem erdekel ki es mit lop el mibol es hova megy.az erdekel ami nekem jo a tobbi nem. ezert aztan eppen 31 eve leleptem abbol a viragzo akkor meg kadari paradicsombol. az egesz magyar nep hozzaallasa a politikahoz egy rossz vicc.
2018. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Bizony szánalmas. Rettenetesen elkeserítő, hogy emberek bárki állításait készpénznek veszik, minél blődebb, annál jobban. A bulvár nem tud ilyen mélységekbe leszállni.

Hogy az LMP sem "más", tudjuk. Ez kiolvasható tetteikből, nem kell kurkászni belső ügyeiket. Hogy képtelenek a mai politika gyarlóságait meghaladni, tudjuk. Nagyon komoly képességek szükségesek ma már ehhez.

Zavaró, ha egy párt azt szeretné, hogy különb legyen, de erre képtelen. Zavaró, mert ismét látjuk, nincs egyéniség, nincs valódi vezető, aki után lehet menni.

De az rettentő szánalmas, ahogy emberek élvezkednek állítólagos belső szaftos ügyeken. Nem az a lényeges, hogy vannak-e belső ügyek, hanem az, hogy ennyire senkit nem érdekel igazságtartalmuk.

2018. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Skoda Superb xDD az aztán a szuperkocsi. Száz milliárdos autó.
2018. ápr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
kerdezo ha mar csaladot akarsz irtani legyszives a haziallatokat hagyd beken. azokert fajna a szivem.
2018. ápr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
költhet az a nő bármire, ha olyan ocsmány, mint egy tehervonat
2018. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!