Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy Szél...

Mit szóltok hozzá, hogy Szél Bernadett közpénzből habzsi dőzsizik?

Figyelt kérdés

[link]


"Dettin, akitől „lehet más a politika“ elvén pár alkalommal számon kértem a közpénzből létrehozott ruhatárát, a százezres fodrászszámlákat, a 20 milliós őt ünneplő nagygyűlést - és sorolhatnám, most már profi politikusként reagál: él a lehetőséggel, hogy távozzak azonnal a közéletből, mert kezdtek kínosak lenni számára is a kérdések, amiket most véletlenül nem Hadházy kérdez, mert őt is megválogatja, hol lásson visszaéléseket. "


Lehet Más a Politika. Hát nem sikerült másnak lenni.


2018. ápr. 16. 08:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Jó neki :(
2018. ápr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Igaza van.
2018. ápr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Neki szabad?
2018. ápr. 16. 08:25
 4/27 anonim ***** válasza:
45%
Persze. Nem teljesen felesleges stadionokat építtet 100 milliárdokért, csak ruhákat vesz és hajat csináltat. A jó megjelenés kell egy parlamenti párt vezető politikusának, főleg akkor, ha egy nőről van szó, mert az az első, hogy leszólják.
2018. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%
Olvastam az LMP programját, ahol a magamfajta módos felső középosztálybelieket akarja szétadóztatni, most legalább már látom, hogy mire kell ez a sok pénz.
2018. ápr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Szánalmas.
2018. ápr. 16. 08:33
 7/27 A kérdező kommentje:
5-ös, pont ugyanígy vagyok én is. Állandóan ugatnak itt kettős mércéről, de ezek szerint az LMP-nek szabad közpénzt herdálni, másnak nem.
2018. ápr. 16. 08:35
 8/27 anonim ***** válasza:
80%

Egy politikus, aki a közpénzen habzsi-dőzsizik? Nahát, még sose hallottam ilyet....... biztos egyedi eset.

:)

2018. ápr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
8-as, nem egyedi. De ő is ugyanazt csinálja, mint akik ellen állandóan felszólal. Itt ez az undorító. Az pofázzon valami ellen, aki nem sáros benne, ha ő is sáros benne akkor kussoljon.
2018. ápr. 16. 08:39
 10/27 anonim ***** válasza:
52%
Lefingom. Nem Bernit rühellem hanem a fideszt.
2018. ápr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!