Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Neked melyik a szimpatikusabb:...

Neked melyik a szimpatikusabb: az utcán tomboló pesti nép vagy a kertben szorgoskodó vidékiek?

Figyelt kérdés
Gyönyörű idő volt ma, mifelénk mindenki metszett, permetezett, füvet nyírt (dél-alföldi falu). A pesti nép eközben tombolásra gyülekezett. Mi építünk, ők rombolni szeretnének.

2018. ápr. 14. 18:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
63%

A kettő talán kizárja egymást? :/


Jesus...


En is ott vagyok lelekben.


ORBÁN TAKARODJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2018. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
57%
Jaj de modoros kamukérdés...a kérdező valószínű még kertet sem látott életében. Tipikus álmodozó képet festett...🤣
2018. ápr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
52%

Akkor ez jusson ott is eszedbe, amikor a fidesz ellenes provokativ kérdések tömkelege alatt haboztatod a szádat. 😂

Ott valamiért nem zavar a provokáció.

2018. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
A két dolog összehasonlíthatatlan. A kérdés meg ebben a formában kissé provokálónak hat, legalábbis én ezt éreztem, mint budapesti lakos. Pedig nem vagyok ellenzéki, és tisztelem a vidékieket is (főleg, hogy van rokonom, aki egy kis faluban él, és rendszeresen beszélek is vele).
2018. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
60%

eredmény? milyen eredményről mekegsz makogsz? magyarország gdp növekedése egy picit haladja meg romániáét.

a magyar átlagbért már rég lehagyták a csehek, szlovákok, szlovénok.

2018. ápr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%

Nem szoktam hangoztatni a véleményemet az oldalon, legalábbis politikai kérdéseknél nem.

Egyébként elítélem a provokációt, mindegyik oldalon.

2018. ápr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy ebből a kérdésből is látszik, mi az eszköze fideszes trolloknak. Rettentően aljas, gusztustalan.
2018. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az utcán tomboló pesti nép. Ők kiállnak magukért. Ott lennék, ha tehetném. Akárhogy próbálod megfogalmazni, soha nem lesz nekünk szimpatikus az, hogy becsukod a szemedet, befogod a füledet, és úgy teszel, ahogy azt "kell".
2018. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
51%

Akik ott vannak, azoknak nem sok problémájuk van az életben. Ha lenne, akkor azzal foglalkoznának és nem az utcán parádéznának.

Oké, legyen újraszámlálás, oké, legyen kormányváltás. És mit várnak, milyen változást? Jön másik párt, bal oldal, akik máshonnan lopnak, és akiket másért fognak 4 év múlva utálni.

Valaki fogalmazza meg nekem, hogy mit várnak az emberek az "igazi demokrácián" kívül. Hogy lesz sok szép kórház ingyen? Lesz dupla fizetés, dupla nyugdíj?

Egyik párt sem fog csodát tenni, az emberek mégis mire számítanak? Aki nem elégedett az életével, az tegyen valamit, változtasson és ne mindig a kormányt okolja mindenért.

Vagy menjen el pár hónapra olyan országba, ahol háború van, szegénység, éhség, aztán jöjjön haza és elkezdheti megbecsülni az életét.

Tudom, hogy demokráciában élünk, joguk van véleményt nyilvánítani, ha nem tetszik a rendszer. Nekem is jogom van kimondani, hogy teszek a politikára, mert az életemet én irányítom és nem a kormány.

2018. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Kicsit talán általánosítottam, de nekem akkoris fura, hogy az egész országban a Fidesz győz, csak Budapesten nem. Lélegeztetőgépen tartja a pesti nép a dögrováson lévő baloldalt. Talán a szennyezett levegő vagy a magyar anyaföldtől való távolság teszi, nem tudom.
2018. ápr. 14. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!