Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is féltek, hogy mi lesz...

Ti is féltek, hogy mi lesz délután a tüntetésen?

Figyelt kérdés

Készülünk felmenni....De nagyon félek.... Olvasom az Origos cikkeket (tudom tudom)...és attól tartok olyan balhét fognak rendezni a fidesz ellentábor, hogy mindenképpen rosszul jöjjünk ki belőle....mind politikailag, mind testiépségileg...

Egyszerűen nem visz rá a lekiismeret, hogy itthon maradjak, pedig sosem értettem egyet az ilyesmivel.

Nagyon bízom benne, hogy ne fullad erőszakba az egész



2018. ápr. 14. 13:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom...Mint mondtam, sosem értettem egyet a tüntetéssel...

Az a kérdező, akit pedig idelinkeltetek, az bizony ne "tüntetőnek" tűnik, hanem egy provokátornak.

Pontosan ettől félek.

Kezdem úgy érezni, akármi is lesz, felesleges, és úgyis úgy hozza ki a média, hogy a kormány jöjjön ki belőle jól.

2018. ápr. 14. 14:13
 12/21 A kérdező kommentje:

A "nem tudom"-ot a 8-as kérdezőnek szántam.


Én egyébként eddig akárkivel beszéltem, mind arra hívja fel a figyelmet, hogy ne veszítsük el a fejünket, mert nem engedhetjük meg magunknak, hogy ellenünk fordítsák a fegyverünket.

2018. ápr. 14. 14:15
 13/21 anonim ***** válasza:
36%
Csak az a vicc, hogy egy többség által megválasztott eredmény ellen mennek tüntetni :D Lényegében a demokrácia ellenében tartanak tüntetést a "demokratikus" ellenzékiek.
2018. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Mindenki azzal lakik jól, amit le tudnak nyomni a torkán.

A választási mandátumok kiosztása nem tükrözi valós százalékos megoszlást. Tegyük fel, nem volt tényleges választási csalás (bár semmiképpen sm polkorrekt az emberek ilyen színtű befolyásolása a médián keresztül, ami tagadhatatlanul fideszes), de az ellenzékiek (most soroljuk ide az egyszerűség kedvéért a jobbikot is) akkor is több, mint 50%ban szavaztak a fidesz ellen, ez az országos listás eredményekből feketén fehéren kiderül.

És itt pont, ez az érdekes: nem az egyes pártok erősítése volt az egyetlen lényeg, hanem a fidesz hatalmának csorbítása. Márpedig, ha ennyi ember valamiben egyet ért, akkor azt ekkora szám mellett nem lehet figyelmen kívül hagyni. Ezért más ez a helyzet, mint a korábbi választásokon: ott mindenki szavazott a magaéra...itt a többség szavazott valami ellen...

2018. ápr. 14. 14:23
 15/21 anonim ***** válasza:
35%
Nem kell félni, Viktor jobban fél, már el is menekült Olaszba...
2018. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egyet nem értek:a rendőrök miért nem tüntetnek??vagy mondjuk sztràjkolnak.Az egészségügyisek is meg tudtàk oldani pedig ràjuk is szükség van..
2018. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
45%

Nem történt semmi:D

A békés tüntetéssel nem lehet megoldani semmit, már volt egy két ikyen amibe észre lehetett venni.

2018. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Tudod utolsó.... Talalán azonnal nem old meg semmit, de egyvalamire bizonyságul szolgált: ébredez a magyar szelleme, és tudod nem mindenki fekszik le egy korrupt kormánynak alamizsnáért.

Jelentem: elmentünk! Mi már nem fértünk be a Kossuth-térre, és nagyon büszkr vagyok, mert nem hagytuk, hogy ránk húzzák a csürhe jelzőt.

2018. ápr. 14. 23:41
 19/21 anonim ***** válasza:
Lol, ha bekes a tuntetes az a baj, ha tornek-zuznak az emberek az a baj. Dontsetek mar el, hogy mivel lennetek elegedettek.
2018. ápr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ti akkora barmok vagytol! Főleg te kérdező! Soros suttyók!
2018. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!