Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is féltek, hogy mi lesz...

Ti is féltek, hogy mi lesz délután a tüntetésen?

Figyelt kérdés

Készülünk felmenni....De nagyon félek.... Olvasom az Origos cikkeket (tudom tudom)...és attól tartok olyan balhét fognak rendezni a fidesz ellentábor, hogy mindenképpen rosszul jöjjünk ki belőle....mind politikailag, mind testiépségileg...

Egyszerűen nem visz rá a lekiismeret, hogy itthon maradjak, pedig sosem értettem egyet az ilyesmivel.

Nagyon bízom benne, hogy ne fullad erőszakba az egész



2018. ápr. 14. 13:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Komolyan hihetetlen, hogy attól rettegsz, hogy a fideszes ellentábor fog balhét csinálni, és nem a tüntetők közül valaki. Látnád milyen kommentek vannak itt meg facen. Inkább a sajátjaidtól rettegj.
2018. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Miért kéne a "sajátoktól" rettegni? Miért balhéznának a tüntetők önmagukban? A saját közegünkben leszünk ott. Milyen összetűzésbe keverednék azokkal akik ugyan amiatt az ok miatt vannak kint, mint én? A fityeszes provokátorokkal kell vigyázni, ügyet sem kell vetni rájuk és hasonlóan békés menetelésre számítok, mint a netadó elleni tüntetésen (hasonló eredménnyel).
2018. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%

Ha félsz, miért mész? Ha mész, miért félsz?


Tüntetésről van szó, ami azt is jelenti egyben, hogy bármikor elszabadulhat a pokol. Nem kell hozzá sem diktátor Orbán, sem degenerált balliberális tüntető, sem degenerált jobboldali tüntető, sem degenerált Fideszes uszító. Elég, ha repül egy üveg, vagy durván szólít meg valakit a rendőr, utána a többi már ugyanaz lesz.

2018. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%

Ezért kettes:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__92..


Itt van egy békés haverotok. Aki szerint minden civilen bosszút kell állni, és autókat kell felgyújtani.

2018. ápr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

Istenem, a sok fideszes.

,,Sajátjaidtól rettegj''

Pont ez, az hogy nem tőlük kell, hanem a fidesztől meg az ő seggnyalójuktól! Mert ők csinlnak csak kârt!

Mondok egy példát is; volt olyan, h volt egy nő a fideszesek közt és sípolt, a haját tépték, ráncigálták, rendőrt hívtak rá. Na itt a külömbség! Az egyik csak sípolt a másik erőszakoskodott!

2018. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%

én sem értem a logikát. ezért minek kimenni?


inkább minden elégedetlen ember küldjön levelet Orbán Viktornak, aztán majd a postás kiviszi, ha ennyire nem akartok semmi problémát, csak békésen sétálni egyet :D

2018. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Ötös, egyből Fideszes, aki nem kér belőletek, meg a hisztitekből ugye? Meglepő, hogy a világ nem csak fekete és fehér ugye? Tudom, neked ez eléggé felfoghatatlan, mert csak Fidesz létezik, meg a tüntikézők. Más nem is lehet ugye?
2018. ápr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező: hány ellenzéki tüntetés fulladt vérbe az elmúlt 8 évben? Hány tüntetést nem lehetett megtartani, mert megtiltották? Hány tüntetésen verték gumibotokkal az embereket?
2018. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%

2006 óta tudjuk, hogy ha a tüntetők bármilyen kárt okoznak, akkor lehet őket kollektíven randalírozó csőcseléknek nevezni. És lőni is lehet rájuk!

Ez alapján nem kell aggódni! Ha csak egy kuka felborul, mehet a tűzparancs!

2018. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%
9-es, tehát teret kell engedni a rongálásnak, más tulajdonának semmibe vételére, nyugodtan törjön zúzzon mindenki, ugye? :) Nehogy beavatkozzon a rendőrség, mert az diktatúra.
2018. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!