Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szoltok hozza, hogy 99%...

Mit szoltok hozza, hogy 99% feldolgozottsagnal, mar 50% felett van a fidesz az orszagos listan?

Figyelt kérdés
Az ellenzekiek nem mondhatjak többet, hogy összesen többen szavaztak a töbi partra ,mint a fideszt. Mar azt se mondhatjak, hogyha csak a partlistara szavaznank, akkor nem lenne meg a fidesznek a többsege.
2018. ápr. 14. 12:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az senkit nem erdekel, hogy te kiknak a szavzatait tartod legitimmnek
2018. ápr. 14. 14:50
 12/20 A kérdező kommentje:
"Az a több százezer fiatal, aki a Fidesz-KDNP miatt vándorolt ki, nyilván szintén rájuk szavaz." Metg mindig nem bizonyitottad, hogy a akarkai a fidesz miatt vandorolt volna ki, ja egy kit libsi arra fogja ennyi. Amugy vannak olyanok is akik fiatalon meg a szocik alatt vandolroltak ki, de mostmar visszatertek vagy ternek vissza. Tehat ez ugy hülyeseg ez a teroia ahogy van, akkor a a több millio külföldön elö ill. dolgozo nemet szerinted Merkel miatt vandorolt ki?
2018. ápr. 14. 14:52
 13/20 A kérdező kommentje:
"Nem mindegy, hogy hol. Ha szomszédos országban, ott nagy a Fidesz többsége. Szintén növeli a Fidesz %-át, ha ezeken a helyeken (ahol szerinted csak Fidesz-szavazók élnek) még az érvénytelen szavazatokat is érvéynenek nyilvánítják:" Nyilvan nem a külhoni magyrokra erettem, a külhoni magyarok nem külföld, en a diszporara irtam, tehat a Karpat-medencen kivül levö magyar közössegekre
2018. ápr. 14. 14:53
 14/20 A kérdező kommentje:
Attol, hogy janaurban regsiztralt, meg nem biztos, hogy jol töltötte ki az ürkapot vagy minden adat stimemlt. Az en környezetemben aki rendesne kitöltötte idöenm mindenki megkapta szavazolapot idöben, egy valaki kapta meg csak püar nappal korabban, de ott is a postan kajlodott el, Magyarorszagrol, mar 3 hettel elötte fellet adva.
2018. ápr. 14. 14:55
 15/20 A kérdező kommentje:
Amugy ez a egkeersetebb szo a kiavndorlas, csak ezert van mert egy ket-libsi megesertödtt a valasztasi eredmenyek miatt, es ez miatt beirogatja, de majd lenyugszik, attol, hogy valaki beirja ezt a szot meg jelenti azt, hogy meg is valosul neki, es ha igen be is jön a külföldi elet, masreszröl pedig senki nem költözik külföldre, hogy berija, hogy kivandorlas, hanem PL: Munka Nemetroszagban, Lakhatasi Arak Angliaban, Letelepedesi Feltetelek USA stb....
2018. ápr. 14. 14:58
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom valòszínűnek, hogy tisztességes választás volt.
2018. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lehet az, hogy mindenkinél mindent jobban tudsz, csak éppen leírni nem tudod olvashatóan?
2018. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

„Az senkit nem erdekel, hogy te kiknak a szavzatait tartod legitimmnek.”

Engem pl. érdekel, hogy a kolléga mit tart legitimnek. A te magyarázkodásod viszont valóban senkit sem érdekel. :P


„Metg mindig nem bizonyitottad, hogy a akarkai a fidesz miatt vandorolt volna ki, ja egy kit libsi arra fogja ennyi.”

Több „akárkit” is ismerek, aki a Fidesz miítt vándorolt ki. A google-ban a kivándorlásra való rákeresés kiugrásszerű emelkedése és a választási eredmény közötti korrelációt mivel magyarázod? Ja tudom, a lipsi propaganda.... :P Meg a Simicska :P

[link]

[link]

Nekem is sok ismerősöm (fiatal értelmiségi) döntött úgy, hogy kivándorol. Sokan már meg is tették, sokan meg vasárnap döntöttek így. És egyikük sem lipsi. Én még kitartok, mert szeretem a kihívásokat.


„Tehat ez ugy hülyeseg ez a teroia ahogy van, akkor a a több millio külföldön elö ill. dolgozo nemet szerinted Merkel miatt vandorolt ki?”

Biztosan sokan vannak olyanok, akik közvetlenül vagy közvetve Merkel politikája miatt vándoroltak ki.


„Nyilvan nem a külhoni magyrokra erettem, a külhoni magyarok nem külföld, en a diszporara irtam, tehat a Karpat-medencen kivül levö magyar közössegekre”

Erre egyáltalán semmivel sem utltál.


„Attol, hogy janaurban regsiztralt, meg nem biztos, hogy jol töltötte ki az ürkapot vagy minden adat stimemlt.”

Ott sántít a magyarázkodásod, hogy ha így lett volna, akkor az utolsó napokban sem kapta volna meg... De mindegy, gondolj, amit akarsz, nem az én dolgom téged tájékoztatni.

2018. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az ukránokkal meg 110% volt a részvétel.
2018. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
mi van? ülj le, egyes!
2018. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!