Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit akarnak a mai tüntetők...

Kit akarnak a mai tüntetők kormányra?

Figyelt kérdés

A választók 50%-a nem a Fideszt akarja kormányon. 81%-a nem a Jobbikot, 88%-a nem az MSZP-t, 93%-a nem az LMP-t, 94% nem a DK-t és 97% nem a Momentumot.


Akkor kit akarnak kormányon látni?


[link]


2018. ápr. 14. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Lényegtelen, ezt nem tüntetések, hanem a választások döntik el.
2018. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
En megyek tuntetni. Nekem jo a fidesz es nem azert mert jok, hanem mert a tobbi is inkompetens (pedig alapvetoen Jobbikos vagyok). En csak azt szeretnem, hogy 2/3-ad nelkul kormanyozzanak.
2018. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

2# ok, akkor vigyél ki egy lepedőt, írd rá mik az óhajaid és ha elég hangosan óbégatsz akkor lemondanak pár mandátumról!

😂😂😂

2018. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
csak szolok, hogy idöközben a fidesz: 50,32 % all az orszagos listan, az emberek nagy resze a fideszt akarja, a többi part összesen nem er el annyi szavazaot mint a fidesz összesen
2018. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az 5-öst ki kell vágni.
2018. ápr. 14. 12:29
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Mer mi az 5#, egy nyírfa?
2018. ápr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy tuskó.
2018. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Ja igen, azoknak az embereknek a szavazatával akik azt hiszik attól magyarnak érezhetik magukat Romániában is, hogy mások életéről dönthetnek,bár soha nem laktak itt,tehát vagy pénzért vagy butaságból tették. Ez teljesen normális.
2018. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
En tokre megertem az erdelyi magyarokat, hogy elmentek szavazni. Ha nekem azt mondana a francia elnok, hogy szavazhatok az orszaggyulesi valasztasaikon es ezen felul persze ugyanugy megillet a francia nyugdij is, hat hulye lennek nem rajuk szavazni. Nem azokkal van a baj akik elmentek, hanem aki szavazati jogot adott nekik. Es nem, nem azert, mert nem szeretem az erdelyi magyarokat, de nem itt elnek, soha nem is fognak, ne szoljanak bele a belpolitikaba.
2018. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!