Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Néhány napja kormányoz a...

Néhány napja kormányoz a Fidesz. Meg vagy elégedve az eddig lekommunikált intézkedési tervükkel?

Figyelt kérdés
Kérlek, ha fel mered vállalni, írd a válaszod mellé azt is, hogy milyen nemű vagy, hány éves, és melyik párt elkötelezett híve.
2010. jún. 12. 15:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

Meg vagyok elégedve, korrektnek és igazságosnak tartom, valamint úgy látom képes megoldani a válság kérdést.

Azt még azért hozzáfűzöm, mielőtt leírom, hogy Fideszes vagyok, hogy a Jobbik munkája is tetszik. Egy két dolog volt, amivel nem értettem egyet, de azt hiszem ez minden pártban megtalálható. Szóval előttük is le a kalappal, támogatom az ő munkájukat is (Gaudi főleg tetszett a múltkor :) )


21/N Fidesz szavazó

2010. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Kósa-Szíjjártó: Ha ezt az MSZP csinálja, már nemzetárulók lennének.

Orbán akcióterve: Nekem oké, csak azt nem értem, hogy amikor ezeket Kóka akarta, akkor miért nem szavazott együtt velük a FIDESZ. Plusz, ( és nehogy megint megjelenjen az egyszemélyes optimizmuskommandó, mert belehajtok a Dunába) az egykulcsos adónál nem tartom tisztességesnek, hogy keveset tudni a rendszerről, és kilencven százalékos eséllyel a szegények járnak vele rosszul, mégpedig azok az elkeseredett szegények, akiknek a párt a kétharmadát köszönheti. Komolyan fáj, hogy nem volt miniszterelnök-jelölti vita.

Ami viszont nem tetszik: az új médiatörvény tervezet, a köztársasági elnök jelölt ( bár még csak pletyka, de élek a gyanúval, hogy a nulla Schmitt lesz az) a jegybankelnök támadása, és az alkotmánybíróság jelöltállításának megváltoztatása.

De legalább Mikolát nem látni sehol.

2010. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

39%



nem érdekel ám senkit a rinyálásod :-)

2010. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Azért nem harapok, hogy a Dunát együtt említsd velem :D
2010. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
A 15:28-as nem én voltam!
2010. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Könyörgöm pontozzatok már le, hogy egyedi legyen a százalékom, ez így nagyon rossz.
2010. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

69

Ha neked az rinyálás, hogy nem tetszik, hogy _mindegy melyik párt_ ( tehát, ha 2020-ban nyer a Magyar Anarchista és Gyerekgyilkos Gittegylet, akkor ők) túlhatalmat kap, akkor neked nem való a demokrácia. Fizetem a jegyed Iránba.

2010. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én a második válaszolóval mélységesen egyetértek, ne haragudjatok emiatt, szegényt tudom, hogy le fogjátok pontozni. (Egyébként itt a válaszokban is jól megfigyelhető lesz a Noelle-Neumann által kreált bandwagon-hatás).


Mikolát én sem kívánom a hátam közepére sem, de Kósa polgármester urat szeretem, ha ő lenne a Fidesz élén és az ötleteit valósítanák meg, talán nem az LMP-re szavaztam volna.


26 F LMP


(És tartsuk egymás véleményét tiszteletben!)

2010. jún. 12. 15:33
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező


Nem akarok bunkó lenni, kösz a védelmet, de még így is inkább a fidesz, mint a zöldhippi lmp :)

( a szocikat meg se említem)

Kéne már egy valódi liberális párt.

2010. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Egy olyan pártot szeretnék, amely fontolva haladó, és túllép a "magyar nemzet óriási fájdalmán" és békességet teremt a magyar fejekben. Gazdasági és családjogi kérdésekben konzervatív, viszont megbarátkoztatja a nemzetünkkel azokat a liberális újításokat, amelyek tőlünk nyugatabbra már egy-két-három évtizede használatosak (homoszexualitás elfogadása, egyenlő bánásmód stb.).


Sajnos vagy nem sajnos bizonyos kérdésekben ugyan liberális vagyok, és hiába ismerem a különböző liberális véleményeket a cigányság témájában, de akkor sem tudnék nekik különjogokat adni, sőt... Itt egyáltalán nem vagyok liberáls (de ez a népcsoport kevésbé dolgos rétegére értendő, bizonyos magyar elemek ugyanúgy megérdemelnék a kátrányos helyzetet, mint a varnyúk).

2010. jún. 12. 15:42
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!