Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Néhány napja kormányoz a...

Néhány napja kormányoz a Fidesz. Meg vagy elégedve az eddig lekommunikált intézkedési tervükkel?

Figyelt kérdés
Kérlek, ha fel mered vállalni, írd a válaszod mellé azt is, hogy milyen nemű vagy, hány éves, és melyik párt elkötelezett híve.
2010. jún. 12. 15:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A liberalizmus senkinek sem ad különjogokat, legfeljebb lehetőségeket teremt olyan csoportok számára is, akiknek korábban nem volt. Pl, ha nincsenek roma ösztöndíjak, soha a büdös életbe nem hozzák be a lemaradást. Csak lehet hogy nem könyvtárosnak, meg szabadbölcsésznek kéne küldeni a tehetséges romákat, hanem mérnöknek, meg orvosnak.
2010. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%

Őszintén szólva nem. Van ez a gazdasági akcióterv, amit én pénztologatásnak, meg félig megfogalmazott tervezetek halmazának tartok, de máris komoly vitákat okoz. Ha leközöltek volna egy átláthaó, gazdasági elemzésekkel alátámasztott, összefüggő valamit, azt mondom, csinálják, megnézzük mi lesz a vége. Ez nekem egyrészt így túl homályos, másrészt nem látom benne, hogy mi lesz ebből jó nekünk, és nem utolsó sorban az országnak, ugyanis a kisember és az ország válsága szorosan összefonódik.


18/F gondolkodó, Bajnai munkásságáig MSZP-t támogató (ideológiailag mindegyik oldalnál látok használható elemeket)

2010. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát, az intézkedések egy részével egyet értek, de elégedett az nem vagyok. Az történik amire számítani lehetett, a fidesz bebetonozza magát ellehetetleníti a kisebb pártokat és a civileket.


21/F LMP

2010. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én elégedett vagyok. A lehetőségei rendkívül korlátozottak az új kormánynak, ezzel tisztában kell lenni. Azzal is, hogy két hét alatt nem lehet csodát tenni. Viszont van egy koncepció, ami mentén végig fogunk haladni. Nem részletekbe tűnő céltalanság, mint az MSZP idején, hanem világos, egyértelmű célok. Véleményem szerint 2 év múlva már adócsökkentés is szóba jöhet, mivel akkorra konszolidálódik a gazdaság helyzete.
2010. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A minimálbér megadóztatását leszámitva,meg vagyok elégedve.
2010. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

LMP? Ne haragudj, de az egy vicc. Élnek a saját kis buborékukban, a saját társadalmi rétegük szokásait megszokva, és azt hiszik, hogy az egész világ olyan. Békességet magyarországon? Nézz már körül, hány olyan bűnöző van, aki BÜSZKE RÁ! Édes istenem...


Egyébként igen, én elégedett vagyok a fidesszel. EU listán még jobbikra szavaztam, de azóta rájöttem, hogy bármennyire lépnének fel ezek ellen, nekik csomó másra nincs rálátásuk. Lehet, hogy a Fidesz rájuk is hagyatkozik az intézkedéseiben, de legalább ők tudják irányítani az országot.


ja, és ahogy egy másik kérdésben gyönyörűen megírta valaki... lehet, hogy nemes dolog, és szépen hangzik egy olyan program, ami a szegényeket támogatja, egy olyan országban, ahol évről évre nő az államadósság, ez nem egy folytatható politika. A termeló embereket kell támogatni, nem azokat, akik nem csinálnak semmit (még ha szabad akaratukon kívül esik is).

2010. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Először is nem az volt a kérdés, hogy mi a véleményed az LMP-ről. Másodszor pedig amit leírtál egy baromság.
2010. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!