Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem durva a szombati tüntetés...

Nem durva a szombati tüntetés résztvevőinek száma?

Figyelt kérdés

Nagyon durván számolgattam - ismétlem, nagyon durván. Sőt, még fiktív is, mert a fiatalkorúakat nem veszem figyelembe:


10 milliós ország

Tegyük fel, 10 millió a felnőttkorú és ezen belül szavazásra jogosult

7 millióan szavaztunk

50% listán nagyjából az ellenzék

Tehát 3,5 millió

Szerintem ennek maximum a harmadának van Facebookja

1 millió, megint egy durva becslés

100 ezer, amennyien érdeklődnek az esemény iránt, az én rettentő durva számolásom alapján a Facebook fiókkal rendelkező ellenzéki szavazók 10%-a.


És még ha nem ferdítettem volna ott, hogy az ország teljes lakosságával számoltam, fiatalkorúak nélkül....


Szerintem tényleg választási csalás volt és igazából kormányváltás lett volna vagy én nem tudom, hogy létezik ez a nagy várható részvétel a tüntin


2018. ápr. 12. 20:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Még nem tudom. Talán majd szombaton...
2018. ápr. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Nem durva a szombati tüntetés résztvevőinek száma?"


Az ezotéria rovatban meg mindig azt írja a sok szkeptikus, hogy nincsenek hiteles jósok és látók. :-)

2018. ápr. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ha elolvastátok volna a kérdés kifejtését, látnátok, hogy a Facebook esemény visszaelzőire gondolok, ami most több, mint 100 ezer (ott leszek + érdekel)...... -.-
2018. ápr. 13. 08:08
 14/16 anonim ***** válasza:

Megvárnám a szombatot...

Eddig bármi felháborító dolog történt Magyarországon(Nyílt lopások,csalások stb) mindenki ült otthon semmit nem téve.

Jött az internet adó,na azért már természetesen kimentek az emberek...

-Egyébként 2006 ról azt 10000% kijelentem,hogy voltak ott olyan emberek akik azt sem tudták mi van csak látták a tv-ben hogy balhé van és kimentek,levezetni a feszkót.Ha visszaemlékeztek sok volt a nagy darab kopasz férfi(na ugye)

Ingyen buszok voltak és lefizetések a fidesz részéről.

Nem szeretem egyiket sem,de Gyurcsány ki mondta az igazat és az emberek fellázadtak,de Orbánnak is van öcsödi beszéde az érdekes módón nem háborit senkit.

2018. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én kint voltam az első tüntetésen, és annyian voltunk, hogy én pl. nem jutottam a Kossuth tér közelébe sem, csak valamelyik mellékutcához, mert a tér és a teljes környéke tele volt.

Itt egy régebbi cikk, de itt levezetik, hogy hányan férnek el a Kossuth téren: [link]

Szóval a 100 ezer közel sincs túlszámolva, sőt...

2018. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
44%
Na és? Ha a kérdező logikáját követjük, és összevetjük a Békemeneten résztvevők számával, akkor minimum kétszer annyian kellett, hogy szavazzanak a Fideszre, mint a teljes ellenzékre. Vagyis választási csalás történt, csak épp ellenkező előjellel, mint gondoljátok.:-)
2018. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!