Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem durva a szombati tüntetés...

Nem durva a szombati tüntetés résztvevőinek száma?

Figyelt kérdés

Nagyon durván számolgattam - ismétlem, nagyon durván. Sőt, még fiktív is, mert a fiatalkorúakat nem veszem figyelembe:


10 milliós ország

Tegyük fel, 10 millió a felnőttkorú és ezen belül szavazásra jogosult

7 millióan szavaztunk

50% listán nagyjából az ellenzék

Tehát 3,5 millió

Szerintem ennek maximum a harmadának van Facebookja

1 millió, megint egy durva becslés

100 ezer, amennyien érdeklődnek az esemény iránt, az én rettentő durva számolásom alapján a Facebook fiókkal rendelkező ellenzéki szavazók 10%-a.


És még ha nem ferdítettem volna ott, hogy az ország teljes lakosságával számoltam, fiatalkorúak nélkül....


Szerintem tényleg választási csalás volt és igazából kormányváltás lett volna vagy én nem tudom, hogy létezik ez a nagy várható részvétel a tüntin


2018. ápr. 12. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

100ezer résztveevő?

100-nál többen nem lesznek majd meglátod.

2018. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
figyelj, szerintem ne pazarold az időd ilyen összeesküvés elméletekre.
2018. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Már az durva, hogy ennyi Facebook felhasználó ellenzéki szavazó nyomott rá valamilyen visszajelzést.
2018. ápr. 12. 20:52
 4/16 A kérdező kommentje:
2006-ban is sokan voltak.
2018. ápr. 12. 20:54
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Azt nemtudom megmondani hogy hányan lesznek a tüntetésen de azt hogy csalással nyert a fidesz azt biztosra veszem, rengeteg csalásra derül fény napról napra. Van olyan szavazókör ahol harminszor több volt most az érvénytelen szavazatok száma mint négy évvel ezelőtt, vagy ittvan ez a video, és sorolhatnám még hosszan.

Amelyik párt csalással jut hatalomra az csalni fog a kormányzása során is.


https://www.youtube.com/watch?v=Zkj7SMSbt2c

2018. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

"Nem durva a szombati tüntetés résztvevőinek száma?"


Kérdezed ezt csütörtökön. xD

2018. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

és 2006-ban is arra vártak az emberek, hogy na ki fogja megcsinálni a facebook eseményt, mert ha nincs esemény, én tuti ki nem megyek tüntetni...XD


én se a fideszre szavaztam, de esküszöm szarok is az egészre...ha az embereknek valós problémáik lennének, akkor már kinn lennének az utcán...ez csak hiszti :D


és akkor az eseményeknél mindig akad 1-2 nagyon bátor, természetesen nevét és arcát nem vállaló személy, aki uszít, hogy hú de jó lenne, ha végre bekeményítene a nép...aztán pont ő lesz az, aki lehet ki se megy, nehogy előállítsák a rendőrök, mer az milyen gáz már...:D

2018. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor is: mutassatok bármit a Facebookon, ami 100 ezer embert mozgat meg.
2018. ápr. 12. 21:29
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

Békemenet :) 250 000 voltak.


Kommentelek ide, hogy Vasárnap reggel visszataláljak kiröhögni téged :D

2018. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

így van, a Békemenet is egy jó példa arra, hogy milyen emberek alkotják akármelyik oldalt is :D


vajon ha nem utaztatnák fel tök ingyen őket, hány ember mutatná meg magát, hogy ő otthon mindent eldob, hogy támogassa a fideszt XD

2018. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!