Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a választási csalásos,...

Mi ez a választási csalásos, szavazat újraszámlálásos botrány mindenhol? Lesüllyedtünk a buta afrikaiak szintjére?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt még jót nevettem "A fegyvernepper" című filmen, ami az afrikai háborús övezetek diktátorairól szólt. Ott voltak választási csalások meg mi egyebek. Azt hittem, ilyen csak a világ legbutább, legfejletlenebb, legcivilizálatlanabb országaiban fordulhat elő, én meg mégis csak Európában élek. Erre meg most minden második facebook megosztás arról szól, hogy itt meg ott meg több ezer helyen az országban választási csalás történt, és mindenhol kezdeményezték a szavazatok újraszámlálását...

Tényleg idáig süllyedtünk? Most már az afrikai országokon sem röhöghetek?


2018. ápr. 11. 20:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
26%

Nem történt választási csalás.


Tegyetek feljelentést, aztán lássuk, mire juttok!

2018. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan szavazókör ahol harmincszor több volt az érvénytelen szavazat mint az előző választáskor.


Elég annyit tenni a fideszes szavazóbizotsági tagnak hogy az ellenzékre szavazó x e mellé tesz még egy x et, ezzel már érvénytelen is lett az a szavazat, ennyi.

2018. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%
Hehe kis naiv amióta világ a világ nincs választás csalás nélkül...mindig csalnak valszeg az ellenzék is csalt a kormány is csalt valaki jobban valaki kevésbé...a vereség leginkább azon van h nincs ellenzék...anno a fidesz ellenfele az mszp+szdsz volt...most mutass az ellenzékben akár 1olyan erős pártott.nem tudsz és pont ezért volt bukta...most az ellenzéknek nem azon kéne pörögnie h kormányozzon hanem h meg erősődjön..és megsúgom ezt nem tüntetésekkel,zavarágsokkal és sárdobálással fogja.
2018. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Lesüllyedtünk a buta afrikaiak szintjére?"

Harmadjára is megválasztottuk ugyanazt az élősködő bandát, szerinted?

2018. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Sajnos erre valóban volt esély.


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.

# 10/14 Időpont ma 20:16"


Ne pontozzatok le, a fideszes csalásra értettem hogy volt rá esély.

2018. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy 2002-ben és 2006-ban is megfordult a fejetekben a csalás lehetősége?! Nem veszitek észre, hogy felhasználnak benneteket a hangulat alakító média munkások! Logikusan gondolkozzatok el az elmúlt pár hónapon!
2018. ápr. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!