Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a választási csalásos,...

Mi ez a választási csalásos, szavazat újraszámlálásos botrány mindenhol? Lesüllyedtünk a buta afrikaiak szintjére?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt még jót nevettem "A fegyvernepper" című filmen, ami az afrikai háborús övezetek diktátorairól szólt. Ott voltak választási csalások meg mi egyebek. Azt hittem, ilyen csak a világ legbutább, legfejletlenebb, legcivilizálatlanabb országaiban fordulhat elő, én meg mégis csak Európában élek. Erre meg most minden második facebook megosztás arról szól, hogy itt meg ott meg több ezer helyen az országban választási csalás történt, és mindenhol kezdeményezték a szavazatok újraszámlálását...

Tényleg idáig süllyedtünk? Most már az afrikai országokon sem röhöghetek?


2018. ápr. 11. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek, 12 éve is kértek újraszámlálást.
2018. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%

Gondolj vissza az ellenzék elmúlt hónapok kommunikációjára és rájössz, hogy ez egy zavar keltés.

Látod itt a baj, hogy egyesek deinformációkat megosztanak a facebook-on és te már kész tényként kezeled. Gondolkozz!

2018. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Ausztriába kisebb hiba véget rendeltek már el teljesen új szavazást, nem értem a problémádat.
2018. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Nem tud veszíteni az ellenzék.
2018. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Hát mondjuk nem tétlenül kellett volna ülnünk és a csodát várni minden választáskor hanem elkellett volna kergetni már az internetadó után mivel így akár hülyeségnek hangzik akár nem itt polgárháború lesz mert az ország másik fele nem ennyire hülye hogy behódoljon ezeknek és egyszer elfog szakadni a cérna
2018. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Le süllyedtünk a buta afrikaiak szintjére ezzel a választási csalással amit itt előadott a fidesz.


Ilyen módszerekkel valóban az Afrikai diktátorok szoktak választást nyerni.

2018. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

az újraszámlálásnak nem tudom mi értelme lenne.

adva van a szavazópapír,amit úgy érvénytelenítenek utólag,hogy beixelnek rajta még egy jelöltet az eredeti mellé és kész.

ezt ha újraszámolják akkor is érvénytelen fog maradni.

a szavazatszámlálókat meg lefizetik,megzsarolják,megfélemlítik lehet választani.

szerintem ezek alapok olyankor ha ilyen pénzek forognak kockán és kilátásként felmerülhet ezek elveszítése vagy esetleges bírósági számonkérése a hollétéről.

Meg eleve nem is saját pénzből kell fizetniük hanem államiból,abból meg telik.

2018. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Pont ezt vártam a mocskos bűnöző társaságtòl.
2018. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7%
Sajnos erre valóban volt esély.
2018. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!