Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell örülni a 2/3-nak?

Miért kell örülni a 2/3-nak?

Figyelt kérdés
Van fidesz szavazó, aki szerint túlzás a 2/3? Ha nehezen is, de elfogadom a választók akaratát. De, hogy ez a nagy arányú többség kedvez az országnak, azt igencsak kétlem. Ez persze minden oldalra értendő. Van fideszes szavazó, aki egy picit is inkorrektnek tartja? Nem tartotok attól, hogy a hatalom visszaél ezzel, mint ahogy tette már ezt eddig is többször?
2018. ápr. 10. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Mert így ki tud alakulni a diktatúra amit a fidesz szavazók választottak! :)
2018. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ez tulajdonképpen az ellenzéknek köszönhető pl.: az a hypolás amit hódmezővásárhely után csináltak a passzív fideszes szavazó is elment inkább szavazni mert üzenet volt hogy nem is olyan biztos a kormány győzelme
2018. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
En kevesnek tartom.... Az en csaladoman es ismerettsegi körömben mindeki fideszes, a környekemen azt se tudjuk, hogy van mas part, meg a korabbi jobbik szimpatizansok is mar atvandoroltak a fideszhez, akkor hogy juthatott be a többi part?
2018. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ ,miből kapod, fizikából pl. én mindig nagyon örültem egy 2/3-nak.
2018. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 Úgy, hogy csalt az ellenzék.
2018. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy túlzás. Sokan az egypártrendszerre vágynak, vegülis van "hagyománya" nálunk.
2018. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
A felelősök: Vona Gábor, Karácsony Gergely, Szél Bernadett, a Drogos Juhász, Gulyás Márton, Fegyőr és a többi alkalmatlan, munkakerülő lúzer.
2018. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3/3 kéne
2018. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tökéletesen elég lett volna az egyszerű többség. Más kérdés, hogy az ellenzéki médiában ( meg itt a gyakorin is) már azt szuggerálták, hogy a szimpla többség is vereség a Fidesznek.☺ Én értem, hogy eminenstől többet várunk, mint a gyengécskétől vagy középszerűtől, de akkor nem kell visítozni, ha meg is ugorja az elvárásokat.
2018. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!