Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A sok ellenzéki miért nem...

A sok ellenzéki miért nem érti meg, hogy most már jólét van és nekik illene ennek örülni?

Figyelt kérdés

Gondolom, ők is érzik már, hogy sokkal jobban élnek, mint 2010-ben. Azóta minden jobb lett.

Talán félre kellene tenni a nagy orbánutálatot és kinyitni kicsit a szemüket, hogy szétnézzenek az Országban.

Már nem azért, de megszavaznak egy olyan vezetőséget, akik szeretnék, hogy az ország kereke a helyes irányba forduljon, hatalmas eredményeket tudnak felmutatni, erre a sok ember teljesen elégedetlen ezzel, csak mert badarságokban hisz és azokhoz ragaszkodik a végsőkig.

Miért? Talán 2010 előtt annyira jó volt? Naugye! Nem!


2016. okt. 14. 09:38
1 2 3
 1/29 Shai-Hulud ***** válasza:
88%

Nem mindenki osztja a véleményedet Nagy és Dicső Vezérünkről, meg arról sem, hogy "azóta minden jobb lett".

Naponta derülnek ki panamák, összefonódások, lopások - ne mondd már, hogy minden jobb lett. Nen is mindenki él jobban,mint 2010-ben, vannak ennek a hatalomnak vesztesei is, nem is kevesen.


Talán neked meg félre kellene tenni a nagy orbánseggnyalást és kinyitni kicsit a szemedet, hogy szétnézz az Országban. Például egyszerűen nézz más híradásokat is, ne csak a kormánypropagandát.


"Talán 2010 előtt annyira jó volt?"

Van, akinek igen, van, akinek nem. Lehet, hogy te az utóbbiakhoz tartozol, de sokan tartoznak az előzőkhöz is. Attól, hogy NEKED most jobb, messze nem biztos, hogy mindenkinek jobb.

2016. okt. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
én nem politizálok, inkább hallgatok egy kis Tankcsapdát: "Aki nem vak, látja mi a lényeg/ a szegény minden nap szegényebb/ Aki gazdag az meg tovább hízik/ itt már senki senkiben sem bízik!" :(
2016. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
jajjajj csak a fene nagy jólétbe bele ne fulladj kérdező...
2016. okt. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, ezért énekeljük együtt, hogy

"Stadion és lendület régi trafik ég veled, nem bírjuk már nélküled ... Ha kell én Paksra költözök, barackfának öltözök, ha nem lesz pénzem szörfözök. Neked mindent megadok, jobban élünk halhatod rezsi már csak egyhatod. "

2016. okt. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom, ők is érzik már, hogy sokkal jobban élnek, mint 2010-ben. Azóta minden jobb lett."


Te most melyik országról beszélsz?? Biztos, hogy ugyanabban az országban élünk? Honnan a fenti infó, milyen orgánum, hol tájékozódsz?


Talán neked kéne félretenni a nagy orbánimádatot, ami szemellenzőként takar, és nem látsz tisztán. Örülök neki ha te jobban élsz, annak is hogy a környezetedben sem látsz ennek ellenkezőjére példát. Én nem különösebben panaszkodom, de sajnos számtalan példát látok a mély szegénységre.


Nem volt jó 2010 előtt sem, de ennyire gátlástalan, manipulatív, az embereket hülyének néző kormánya még nem volt ennek az országnak.

2016. okt. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
71%

5/5-ös vagyok

Az első válaszolóval jó egy húron pendülök,tartalmilag szinte teljesen megegyezik a válaszunk.:) Pedig nem csaltam!!:)

2016. okt. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
Rühes fidesz.
2016. okt. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Nekem speciel nem lett jobb. Meg mondjuk azoknak a közalkalmazottaknak sem, akiknek 2008 óta nem emelték a bérét.
2016. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Írj már ide 5 dolgot, ami jobb most mint 2010 előtt és a kormánynak köszönhető!

2016. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%

"Kérdező!

Írj már ide 5 dolgot, ami jobb most mint 2010 előtt és a kormánynak köszönhető!"


A kérdező helyett, az Ő fejével gondolkodva, íme a válasz:

-Víz

-Villany

-Gáz

-Szemét

-Kéményseprés

= REZSICSÖKKENTÉS

:D

2016. okt. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!